Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek mar egy lannyal komoly kapcsolatot vagyom mar egy lany gyonged olelesere erzeki csokjara annyira nagy baj ez?

Figyelt kérdés
mai lanyok mar nem buknak az ien erzelgos pasikra
2012. szept. 16. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy baj:)
2012. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
De buknak csak lefogadom, hogy te nem vagy egy határozott magabiztos ipse. Na, az olyanokat nem szeretik mint te.
2012. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,csak én nagyon ügyesen titkolom,és úgy teszek mintha én lennék a világ legboldogabb embere,mert ha megtudnák,h komoly kapcsolatra vágyom,meg gyengédségre,akkor esélyem nem lenne.
2012. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
es bevalt mar ez a modszer?
2012. szept. 16. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj! Attól te nem vagy kevesebb semmilyen tekintetben, ha érzelgős típus vagy. Inkább egy őszinte embernek tűnsz. 100%-ig biztos vagyok benne,hogy a csajoknak ez tetszik. Sok szerencsét haver!
2012. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nincsen pár milliód és fekete BMW-d mellé.
2012. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Annyira elegem van mar, hogy az osszes csajra rafogjatok, hogy csak a penzre meg a jo kocsira hajt. A francokat! Vegyetek mar eszre magatokat, akik altalanositotok! Vannak ilyen es olyan csajok is. Engem rohadtul nem erdekel, kinek mennyi penze van. Fontos, hogy legyen munkaja es ne en tartsam el de ennyi.

Az erzelmek fontosak, de persze egy ferfi legyen hatarozott, azt szeretik a nok. Ettol meg lehetsz gyenged.

2012. okt. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!