Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel van a baj?

Figyelt kérdés
A barátnőm pár órája elolvasta, hogy előzőekben megkérdeztem mások véleményét egy orális kielégítéssel kapcsolatos témában ugyanezen az oldalon, és most teljesen ki van akadva, hogy miért kérdezem mások véleményét, miért nem csak Vele beszélem meg ezt, és hiába mondom, hogy azért kérdeztem itt, mert nem csak az Ő véleménye érdekel, hanem másoké is, nem hajlandó ezt elfogadni/elhinni...Nem akarom, hogy ezt a vitát mások döntsék el, főleg azt nem, hogy itt, de mivel meg vagyok győződve róla, hogy ezt az oldalt azért hozták létre, hogy (akár intim témákról is) emberek anonim felhasználóként kérdéseket tegyenek fel, hogy mások véleményét meghallgassák, ezért bátran meg merem kérdezni, hogy bocsánatot kell-e kérjek tőle amiért itt mertem kérdezni...

2012. szept. 16. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sz.rd le, én se tartozok magyarázattal azért barátomnak, amiket itt kérdezek... Végtére is ANONIM oldal...
2012. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!