Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg tetszik, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszik, vagy csak "menekülök" egy "jobb kapcsolatba"? Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

1 éve van barátom. az első fél évben mondhatni felhőtlen volt a kapcsolatunk, imádtuk egymást :) a szerelem még most is tart, de már fél éve megingott... elkezdtünk szinte mindenen összekapni. először apróságokon, hülyeségeken, aztán nagyobb dolgokon, félreértéseken, olyan dolgokon, amiket én gondoltam nagynak, és ő nem, vagy fordítva... igazából ma már mindenen tudunk veszekedni, legyen az a legkisebb hülyeség is...


na, és itt van egy másik srác. még egy jó pár hónapja rám nyomult egy bulin részegen. barátom évfolyamtársa. megcsalni még most sem tudnám a barátomat, de akkor még rózsaszín ködben is voltam, szóval természetesen elhajtottam a srácot, sőt, még meg is pofoztam. de bocsánatot kért a viselkedése miatt, szóval, ha összefutunk, nincs gáz, el tudunk dumálgatni. nagyon helyes a fiú, az a helyzet... egyik nap, amikor azt hittem, a barátommal szakítani fogunk (picit túlreagáltam egy dolgot) eszembe jutott ez a fiú. oké, hogy részeg volt, de mi van akkor, ha mégis tetszem neki? mert ő nekem tetszik, azt hiszem... de kiderült, hogy már van barátnője. pár napja láttam is őket együtt, és az a helyzet, hogy nem is az volt a baj, hogy a lánnyal láttam, ahogy kézenfogva mennek, puszilgatják egymást, az nem zavart. csak az, hogy felkavart a srác jelenléte...


mit gondoltok? nem kérek r*bancozást, és nem is szeretnék szakítani a barátommal... igazából egyik nap azt gondolom, hogy örökre együtt leszünk, egyik nap meg azt, hogy már nem biztos, hogy sokáig... és a másik sráccal is jó lenne felvenni a kapcsolatot, de elég hülyén nézne ki, ha ráírnék, és lehet, hogy mégsem olyan jó ötlet... hogyan felejthetném el a másik fiút? 17/L


2012. szept. 16. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

" de mi van akkor, ha mégis tetszem neki?" tetszel neki, de józanul mindenki gátlásosabb.


Kéne valami váratlan dolgot csinálni, hogy megtörjön ez a hangulat köztetek. Például egy veszekedés közben teljesen váratlanul megölelni a másikat, hogy emlékeztesd rá miért vagytok együtt.

2012. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hullámvölgyek minden kapcsolatban vannak szerintem!!!Az elbizonytalanodásod pedig szerintem a veszekedések miatt vannak! Tartsatok egy hét szünetet!
2012. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"tetszel neki, de józanul mindenki gátlásosabb. "

Én nem iszok, ezért kénytelen vagyok józanul gátlástalannak lenni.


Ha tényleg mindenen veszekedtek, akkor köszönjetek el egymástól szépen.

2012. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha sok a veszekedés az gyengíti a kapcsolatot és belülről rágja észrevétlenül. 17 évesen nem ő lesz életed párja. Ha szerencséd van akkor lesz még pár fiúd hogy kikupálódj mielőtt megismered azt akivel úgy lesztek együtt hogy nem veszekedtek éjjel-nappal. :)

A tippem hogy szét fogtok menni egy éven belül.

Az új srác felkavaró jellege arra utal hogy kiábrándultál a jelenlegi kapcsolatodból és újat jobbat akarsz.

27F

2012. szept. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pendulum92 ***** válasza:
Egy kapcsolat a konfliktusok megoldásáról szól. Nem arról van szó, hogy nem illetek össze, és nem is arról, hogy a barátod nem megfelelő, hanem arról, hogy nem tudjátok a konfliktusokat kezelni.
2012. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
ha a mostani barátod otthagyod, és a másik után rohansz, biztos lehetsz benne, hogy vele is egy idő után az ismerős veszekedések közepén találnád magad.
2012. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!