Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok egy kicsit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok egy kicsit, vagy nem?

Figyelt kérdés
Barátommal távkapcsolatban vagyunk.Akartunk este webkamerán keresztül beszélni,de mamámnál voltam és ott rossz volt a net, végül nem birtunk.Mondtam neki, hogy majd jöjjön fel másnap délelőtt Skype-ra, mert akkor már otthon leszek ès egész d.e. ráérek. Azt mondta,hogy ő nem bír, kérdeztem miért? Alszol? Azt mondta, hogy az is meg edzès. Majd mondtam neki, hogy én csak d.e. érek rá, d.u. suliban vagyok, este meg nem szabad a gép otthon. Ő erre csak azt válaszolta, hogy érti és egy szomorú smiley. Ti ehhez mit szólnátok? Elvárnátok, hogy majd azt mondja, hogy fel kel egy fél órával előbb, hogy kamerázzunk? Pl. én ezt vártam, de lehethogy én akarok sokat.. Szerintetek?
2012. szept. 16. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ezen kiakadni?? Jézus.
2012. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem szard le egyszer kibírod
2012. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem te 11-2 éves lehetsz

és szerintem a barátodnak igaza van én sem kelnék fel miattad :P

2012. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gyermekek vagytok még :)
2012. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem akadtam ki, csak kicsit szarul esett, hogy egy fél órával előbb se k

elne fel csak, hogy lásson.

2012. szept. 16. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Hm. Örülj neki, hogy nem lop- csal -hazudik, nem ver, és nem csal meg. Ja, igen: Kapcsold ki a gépet, holnap suli
2012. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akadnék ki, teljesen megértem a barátodat, te reagálod túl.
2012. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés, csak ennyit szerettem volna tudni. :)
2012. szept. 16. 23:12
 9/9 anonim ***** válasza:
példànak okàért pàrom tegnap este jàtszott a telojàn, én szeretkezzni akartam. Mégsem irom fel ide, mert nem a vilàg vége:DD
2012. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!