Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Van egy párom már lassan fél éve.Fiatalabb nálam pár évvel,de nem is ez a gond.Még iskolába jár,vagyis gyakorlatra és mellette diákmunkát végez. Sokat dolgozik ezáltal és mindig hulla fáradt. Sokszor van,hogy megbeszéljük,hogy találkozunk és elalszik,elkésik,vagy ha én megyek hozzá,nem jön ki elém a buszmegállóba,mert elaludt pl.Nem vagyok egy elveszett ember,odatalálok hozzá,de ha ő jön hozzám én ki tudok elé menni,akármennyire vagyok is fáradt,és azt érzem csak én teszek ezért a kapcsolatért,ő nem.Pedig szeret ezt érzem,látja mindenki körülöttünk,de kezdek belefáradni abba,hogy ő nem tesz a kapcsolatunkért. És próbáltam már vele megbeszélni,de olyankor csak leszegi a fejét mint egy ötéves akit megszidnak és nem szól.

Ma is találkoztunk volna este,ő utazott volna hozzánk,és mire kiértem az állomásra hívott,hogy ne menjek ki elé mert elaludt és nem jön.Én meg annyira megsértődtem,hogy mondtam,hogy akkor menjen csak aludjon tovább és rácsaptam a telefont.Azóta nem keresett.Lehet gond köztünk az a 4 év a javamra? Édesanyámék közt 5 év van anyu javára és működik a házasságuk.Nem tudom,de én akármilyen fáradt vagyok,ha tudom,hogy dolgom van nem alszom el,főleg ha szerelmemmel van találkám! Bennem van a hiba? sokszor azt érzem az egésznek nincs értelme,csak hát szeretem.Ja és lány vagyok :).


2012. szept. 10. 00:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

"Nem tudom,de én akármilyen fáradt vagyok,ha tudom,hogy dolgom van nem alszom el"


Akkor nem voltál még igazán fáradt. Van, amikor nem tudod irányítani, és konkrétan összeesel.


Egyébként más egyéb problémátok van? Mert itt csak annyit írsz le, hogy sokat találkoztok állomáson meg megállóban, és ő nincs ott.

2012. szept. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem,te tényleg nem voltál még fáradt. Durva időszakomban én az utcán,gyaloglás közben is elaludtam. Továbbá wc-n,kádban,fotelban,szőnyegen,konyhaasztalra borulva,bárhol. Ilyenkor az életbenmaradásért küzd a test,a fajfenntartás századrangú :-) Nem szép tőled ez a viselkedés. Ja,és én is lány vagyok.
2012. szept. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ugyanott dolgozunk plusz nekem van még mellékállásom is,szóval kb ugyanazt végezzük csak én nő létemre ő meg pasi létére.Tudom milyen az,amikor szinte fáj már felkelni,de tudom,hogy azért kelek fel,mert hozzá megyek,ő jön hozzám és egyszerűbb lenne feküdni még,de összeszedem magam és megyek.Én is aludtam már el a munkahelyen az ebédlőben evés közben,tudom milyen hullafáradtnak lenni. Amúgy a gyakorlatából is kap fizetést a diákmeló nem is volna kötelező csak szerintem jobban szeret ott mint otthon ezért jár ennyit. De ennek a kapcsolatunk issza meg a levét.Amúgy igen,utazgatunk egymáshoz,mert más városban lakunk,ezért megyek ki elé az állomásra hogy ne kelljen gyalogolnia,csak ez fordítva nem működik,pedig én is hullán gyaloglok ki hozzájuk.
2012. szept. 10. 01:14
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez amúgy a fő ok,hogy nem tudunk egy közös programot szervezni,mert ő elalszik.Ha megbeszéljük,hogy itt és itt találkozunk,sokszor nincs ott mert elaludt.ÉS persze hiába hívom,nem veszi fel,mert nem kel fel a telefoncsörgésre sem.És igen,az hogy alig találkozunk,mert ő elalszik és lekési a vonatot eléggé kihat a kapcsolatunkra.
2012. szept. 10. 01:17
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan pasi lehet, aki csak azt teszi meg, amit muszáj. Állítsd választások elé, pl. vagy vele randizol vagy valaki mással, ha ő nem képes eljönni stb.


Szerintem szeret ő téged, csak nem gondolja, hogy tenni is kell egy kapcsolatért.

2012. szept. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát utolsó tisztán látod a dolgokat.Az a baj,hogy hiába cseszem le,hiába állítom választás elé,mondom,mintha egy kisgyereket szidnék le,nem mond semmit,csak ül és mintha szégyenkezne,hallgat.Pedig így nem nagyon látom jövőjét a kapcsolatunknak. Főleg a mai után...Pedig végre szerelmes vagyok,de már nincs energiám hogy csak én tegyek meg mindent,ő meg semmit!
2012. szept. 10. 01:50
 7/23 anonim ***** válasza:

De attól még szerethet, hogy nem megy eléd. És neked sem kell elé menni, ha fáradt vagy. Menj elé önzetlenül, azért, mert TE ezt akarod, vagy ne. Csak azért ne csinálj valamit, hogy majd azt visszakapd.


Arról nem tehet, hogy fáradékonyabb, mint te.


Megmondom őszintén, én világ lustája vagyok, és senki, de senki kedvéért nem mennék le semmilyen megállóba. És ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem, nem lehet ilyen gyerekes mértékkel mérni a szeretetet. Annyit jelent, hogy lusta vagyok. Kapcsolatban vagy egyedül, ez én vagyok. Persze ha veszélyben lenne az illető, a hétfejű sárkánnyal is megküzdenék, de nem erről van szó.


Ha megint besértődik, mondd meg neki, hogy úgy viselkedik, mint egy gyerek, és te szeretnél egy férfit magad mellé, úgyhogy viselkedjen úgy.

25/L

2012. szept. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azért látom ez a megálló dolog fennakasztott pár embert :). De az elalvás a lényeg itt még mindig.És én nem azért
2012. szept. 10. 02:54
 9/23 A kérdező kommentje:
megyek hozzá,mert feláldozom magam,hanem mert látni akarom.De ha ő akar látni,majd jön ő,szóval ennyi. Én is lusta vagyok,képes vagyok egy napot is végigaludni,de szerintem egy kapcsolatért áldozatokat is kell néha hozni,hogy működjön!
2012. szept. 10. 02:56
 10/23 anonim ***** válasza:

Sajnos itt nem a fáradtság játszik közre, hanem a színtiszta lustaság. Ez teljes mértékben megszoksz vagy megszöksz helyzet.

Az én párom pontosan ilyen volt 19-20 évesen, míg anyjáéknál lakott. A randikkal ugyanez, megállókkal ugyanez...

Volt hogy sérült háttal össz. 5km-t kellett a laptolommal gyalogolnom mert szükségem lett volna rá, nála maradt õ pedig nem volt hajlandó elhozni.

egy egyébként normális emberrõl beszélünk, csak ennyire lusta.

Most tölti a 22-t, sok türelemmel sikerült nagyjából kinevelni ezt belõle, már csak azon kell veszekednihogy ha valami dolga van, ne du. 3kor keljen fel hétvégén.


Sajnos ehhez hozzá kell tudni szokni, mert ezt a tunyaságot soha nem hagyják el teljesen.

2012. szept. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!