Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyennek nevezik az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek nevezik az ilyen nőt, és az ilyen életformát, gondolkozást? Egyátalán ilyen van? Folyt.

Figyelt kérdés

43F vagyok,a barátnőm 41.Gyerekkorunkban jártunk,egymás szüzességét vettük el.10 hónapja vagyunk együtt,én nagyon szeretem Őt,de kezdek rájönni,hogy Ő csak játszik velem.

Nála lakom,és a 19 éves fiamat is befogadta.Nagyjából mindent megad,de szerintem pont ezzel színleli,hogy szeret tiszta szívből.Többször ivott már az utóbbi időben,és az alpári viselkedésével kiakaszt,és kezd kibújni a szög a zsákból.Uralkodni,dirigálni akar felettem,és érzlmileg szórakozik,mert ez jól esik neki.A volt férje miatt régebben öngyi.-t kísérelt.A műszeretetével ide akar kötni,mindent elkövet,hogy bemagyarázza,hogy én beteg,és hülye vagyok.A munkahelyem,a Fiam iskolája miatt is jó lenne itt élnem,mert nekem vidéken van csak házam.Ő mindezt használja fel,hogy a rossz múltja miatt tudjon élni egy férfiutáló,és kicsináló"szadista"életformát,és mintha jól esne neki,hogy szenvedek egyre jobban.Ma haza kellett jönnöm a munkahelyemről,mert ki vagyok készülve teljesen...


2012. szept. 17. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őőőő, igazából mi a kérdésed? Lelkileg terrorizál, a fiadnak sem jó ez, mért nem állsz a sarkadra, mint egy férfi és állsz odébb? Nem tök mindegy hogy mi a neve az ilyen nőnek? Alkoholizál, terrorizál, a földbe döngöl.


28/n

2012. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyet némbernek hívják,elnézést ha tévedek.

Szerintem is ott kéne hagyni,főleg ha még a munkahelyedről is haza kellett jönnöd.

2012. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat itt ket lehetoseged van.

Az egyik az, hogy inkabb elkoltozol alberletbe, mert inkabb a fiad erdekeit kellene nezned. Meg aztan neked sem ez hianyzik, hogy tonremenjel egy ilyen no miatt, s aztan fiadrol se tudjal gondoskodni.

A masik lehetoseg az az lenne, hogy nagyon komolyan elbeszelgetsz a novel, s ha te ugy erzed, hogy orvosi segitsegre szorul, s ha o beleegyezik, akkor vidd el kezelesre. Szerintem meg mindig depresszios, ismerem a fajtajat, mert a szomszedasszonyunk ilyen volt, aztan a ferje segitsegevel ugy 3 eve teljesen helyrejott es nagyon boldog. Szoval ha elismeri, hogy beteg, akkor van esely ra, hogy kezelessel meggyogyul, de ha el sem ismeri, hogy ilyen fajta problemai vannak, akkor szedd a cuccaid es menjel el onnan, mert aki nem ismeri el, hogy beteg, azon nem lehet segiteni.

2012. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos van, ha már egyszer vele élsz!

Szép dolog a nosztalgia, meg a gyerekkori szerelem, de annyira remélem nem, hogy emiatt te és a fiad tönkremenjetek.

Alkoholista, manipulatív, és még alpári is, ezeket te írtad. Most komolyan: ilyen nővel akarsz te élni? És a gyereked, akinek nincs még bevétele, nem tud függetlenül dönteni, neki mi a szerepe ebben? Őt is tönkreteheti, vagy csak téged?

Ne azzal foglalkozz, hogy van-e ilyen és mi a neve, hanem gondoskodj arról, hogy a fiad és te normális, emberhez méltó körülmények között éljetek!

2012. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!