Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted mi a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi a párkapcsolat legjobb része?

Figyelt kérdés
Avagy miért is jó ha van párunk?
2012. szept. 17. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lelki kiegyensúlyozottság. Másnak a szex.
2012. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az hogy van kit szeretni. Szerelmes vagyok egy emberbe és ez olyan leírhatatlan...csak jó és kész :D
2012. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egész úgy ahogy van, az elejétől, megismerkedés s minden, ami utána jön. Végre azzal a férfival lehetek, aki megbecsül, figyel rám, odaadó, humoros, sármos, jó fej, lehet Vele hülyülni s komoly is tud lenni. Mind az, ami kell nekem meg van benne! Ő a legjobb dolog bennem;) igazán szeret elfogad olyannak, amilyen vagyok s viszont! Tökéletesen kiegészítjük egymást. Ő a másik felem, társam, barátom, szeretőm! Amitől awww, mivel szép szál férfi, a tartása nagyon tetszik, pont jó minden rajta, egyszerűen megveszek érte.

Ezek is meg vannak benne:

"látszik rajta a biztonság, az erő, az igazi férfiasság

nem beképzelt, de bízik önmagába, kedves, őszinte, és pozitív látásmódú."

2012. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Boldog vagy vele
2012. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam végre egyedül, és rettenetesen nagy melegség és boldogság tölt el, ha vele lehetsz.

Ha este feküsztök az ágyban, és úgy őszintén átölel.

Azt imádom, annál boldogabb sosem tudnék lenni.


Örülök, hogy én is jutottam valakinek. Ő pedig nekem jutott. :) Szerelmesnek lenni JÓ! :)

2012. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nincs.
2016. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!