Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Legjobb barátom aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Legjobb barátom aki lány. Többet is ki lehet hozni ebből? .

Figyelt kérdés
6 hónapja ismerem őt, nagyon jóba vagyunk, mint barát.. Állandóan ölelget, és nagyon jókat beszélgetünk -10 fokban is órákig.. De én úgy érzem többet is szeretnék kihozni a dologból, ezért néhány nappal ezelőtt megcsókoltam.. ő átölelt, lehülyézett(viccből) és azt mondta hogy barátok vagyunk, nem akar ezzel átverni és hogy neki most nem kell kapcsolat, mert jó neki most egyedül.. de én nagyon szeretném őt megkapni! Akár egy életre! beszélgetésünk közben több csók is volt, egyet ő is adott. De barátként tekint rám.. Az lenne a kérdésem hogy ebből a dologból később lehetne több is mint barátság? (elég jól ismerjük egymást) és kezdem túlságosan megszeretni. 18/F
2012. febr. 18. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Lehetne.
2012. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Ha több lesz mint barátság, akkor elveszted a barátodat. Megkockáztatod, hogy elveszítheted ha nem működik?

Ezt kell mérlegelned. Ha barátok maradtok, akkor megmaradhat örökre :)

2012. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egéri elveszíteni egy rossz barátot:)

De a rossz akár te is lehetsz, ha értetlen és erőszakos vagy.

2012. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ő is mondta hogy nagyon jóban vagyunk, és többet veszítene..

De szerintem nem veszítene többet, nagyon tudnám szeretni.. minden pillantásával elcsábít :/

2012. febr. 18. 16:21
 5/16 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam erőszakos.. bennem nagyon nagy kitartás van a dolgok iránt.. utálom feladni
2012. febr. 18. 16:22
 6/16 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
Most ezt érzed. Ha megkapod már egy idő után más lesz a helyzet. Szerintem nyeld le a békát és maradjatok barátok.
2012. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van
2012. febr. 18. 19:46
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon ragaszkodom hozzá
2012. febr. 18. 19:46
 9/16 Amazing ***** válasza:

Ismerős a kor és a szitu is valamennyire :)

Most szakítottunk Január 9-én és szívesen szájbabasznám, csak nőt nem ütök meg.

Mondjuk barátnak is szar lett volna így utólag kiderült, de így még rosszabb volt.

Ő is jaj, most nem akarok pasit, 1 hónap múlva meg darabokra szedtem az ágyában :D

Szerintem a csaj is érez irántad valamit, főleg ha ő is adott csókot, de szerintem legyen inkább a barátod, és keress egy másik barátnőnek való barátnőt :D

Nekem ez a tapasztalatom, de úgyis úgy döntesz ahogy akarsz, csak vegyél sok mindent figyelembe előtte :)

20/F

2012. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hidd el, nem éri meg. Nekem is volt ilyen, a csaj mondta hogy nem tudja mit akar, és a végén az lett, hogy pofára estem. 4 hónapig tartott mire a barátságunk úgy ahogy felépült, de most sem az az igazi régi.
2012. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!