Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget vessek egy megcsalással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vessek egy megcsalással a kapcsolatomnak? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

"Szombaton megyek bulizni, a megcsaláson gondolkozom.. Neki az a határ. Ha megcsalja egy nő, akkor kidobja, és utálja...."


Elég rosszul működő, nem túl aktív nemi életet élő, másfél éves kapcs., fél éve kész kabaré.

Én vagyok a kapcs.-ban a lány. Szeretem még, de nem úgy viselkedik velem, ahogyan azt egy szerelmes fiútól elvárnám. Tehát van egy olyan érzésem, h már az érzései nem őszinték.

A bizalmamat elvesztette, túl sokat hazudott(nem megcsalásra kell gondolni, hűséges típus állítólag).

Az egy dolog, hogy azt mondja h szeret, mégsem nyilvánul meg semmilyen formában.(úgy értem, h nem kezdeményez szexet, fél éve csakis én kezdeményezek, sok visszautasítást kaptam, amiből azt hiszem elég volt..) Ő nem az a szakítós típus, inkább eléri a lánynál h ő tegye meg.

Sokszor sírok miatta.. Nem akarom húzni-vonni már ezt. Fiatalok vagyok, ami nem megy ne erőltessük!

Az a baj, h mindig akkor teper, amikor a legcsekélyebb esély van rá, h visszavonom a szakítást.


Szombaton megyek bulizni, a megcsaláson gondolkozom.. Neki az a határ. Ha megcsalja egy nő, akkor megutálja és kidobja. Talán akkor kibukna, h azok után is kellek-e neki.


2010. máj. 2. 11:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdtél ezen gondolkodni, az már necc. Sztem csald meg, de aztán valld is be.
2010. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

miért kell megalázni egy megcsalással? Inkább állj elé és mond meg hogy te nem látod ennek értelmét és szakítani akarsz.

Talán ennyivel tartoztok még egymásnak...

2010. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
nem vesz komolyan. nem tiszteli a döntésemet. Teper, elérzékenyülök, és bocsánatot kérek, h nem is akarok én vele szakítani, csakhát...
2010. máj. 2. 11:29
 4/32 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyen butaságokat csinálni. Ha ott akarod hagyni, akkor mondd meg neki, hogy kész, ennyi elegem volt. És mondd el neki hogy miért tetted, így ahogy ide is leírtad. Ezek után pedig hiába teper, ne foglalkozz vele. Ahogy te is írtad, fiatal vagy, előtted az élet. Nem kell megcsalni, hogy aztán majd ő dobjon ki....

Szerintem ha te szakítasz vele, az sokkal jobb, mintha ő dobna ki, nem?

2010. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

De ahhoz nem kell megcsalni hogy szakitás legyen.

Szerintem állj oda elé és mondd meg neki, hogy vége kész neked eleged van...

Nem kell ahhoz megcsalnod.

2010. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Ha egy hülye ribi vagy akkor csak így megy, tedd meg.

Ha meg értelmes nőnek tartod magad akkor mondd el neki mi baj és szakíts vele normálisan.

2010. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
akkor csald meg velem, és közbe csinálunk cuki képeket, aztán majd véletlenül megtudja. Ez így elég gerinctelen már ahhoz hogy megutáljon?
2010. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Az őszinteség a legbiztosabb.

Mond meg, hogy nem bírod tovább, max. kér tőled egy utolsó esélyt, ha fontos vagy neki...

2010. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
1éve is volt egy ilyen problémám, akkor én szakítottam, 1hónapig zaklatott, majd meggondoltam magam.. És megint csak ugyanoda lyukadtunk ki.
2010. máj. 2. 11:33
 10/32 anonim ***** válasza:
Am ha megutál simán meg is ölhet! ezekben az időkben...
2010. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!