Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny lettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny lettem a barátomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerüen féltékeny vagyok, tudom, hogy szeret, de nem tudok valahogy megbízni benne nem tudom miért, mit kellene tegyek?
2012. szept. 17. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

hú, hát ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. ha nem akarod elveszíteni, akkor nyomd el magadban.


alapvetően minden ember féltékeny, csak van aki elnyomja magában, és van aki àllandóan ezen rágja magát.

2012. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van elég erősen, fogadjunk.
2012. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit mondhatnánk neked? Hiába monjuk, hogy ne légy féltékeny, te is tudod, hogy az vagy és egy ostobaság, tehát attól, hogy mondjuk, még nem fogod ezt abbahagyni. Ez egy betegség. Ha elhatalmasodik rajtad, gyilkolni fogsz, ahogy emberek gyilkolnak ezért. Vagy baltával, pisztollyal, vagy csak egyszerűen marékszámra szaggatod ki a szerencsétlen ember idegeit, ha nem tud időben elmenekülni. A féltékeny nők az emberek életének legrosszabb emlékei. Csak az ellenségeimnek kívánom, hogy legyenek rájuk féltékenyek és marják a májukat a keselyű asszonyok, mint Prometheusnak, évszázadokon át.
2012. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2012. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem lehet mit tenni.Olyan mint a szerelem,azt se mi döntjük el hogy mikor legyünk szerelmesek.Lehet itt osztani az észt hogy ezt meg azt csináld de ez egy természetes dolog a párkapcsolatokban,nincs ellenszere
2012. szept. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
NEM JÓ a kategória!!! Ááá
2012. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként 3 hónapja vagyunk együtt, tudom, hogy szeret és sokat foglalkozik velem, de ha elmegy buliba vagy valami akk szét idegeskedem magam...
2012. szept. 18. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:
És miért nem visz buliba?
2012. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!