Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány néz titeket?

Figyelt kérdés

Van egy vöröshajú fiú, ő 15, én 17 és nagyon bejön. Kicsit félénkebb, meg nem is olyan helyes. szerintetek ha nézem, akkor leesik neki, hogy bejön nekem? Úgy szokot lenni hogy Naponta egyszer eljön mellettem, és olyankor mindig ránézek. nem beszéltem még vele... Titeket zavarna ha egy lány nézne ?

Előre is köszi a válaszokat :)


2012. szept. 10. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz rá, néha igazgasd meg közben a hajad, mosolyogj, ha nem vak, le fogja vágni.
2012. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hunter92 ***** válasza:
Az lehet, hogy le fogja vágni, hogy bejön neked, de ha egy félénk srác, akkor nem hiszem, hogy ő majd megszólít téged. Ha tényleg bejön, akkor szerintem te szólítsd meg és kezdj el vele beszélgetni.
2012. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha félénk, akkor nem mer megszólítani, inkább te szólítsd meg.

Egyébként akkor zavarna, ha a nő nem jön be nekem.

2012. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De pont ettől félek hogy nem tetszem neki :/
2012. szept. 10. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
nem vesztesz semmit beszélj vele!
2012. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Á, én is ilyen félénk fiú vagyok és észrevettem, hogy egy lány mindig hátranézett rám és még mosolygott is rám, de sosem mertem lépni, azátn fél év múlva valami menő csávóval járt már, aztán már rám sem nézett. Ilyen a félénk fiúk sorsa. :/
2012. szept. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!