Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én értem félre, vagy kellenék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értem félre, vagy kellenék neki, vagy csak húzza az agyam?

Figyelt kérdés
Eléggé tetszik egy lány már hosszabb ideje és mindig volt hogy sokat beszéltünk, találkoztunk, de mindig abba maradt, többnyire másik csávója lett. Az a gondom hogy mindig egy idő után érdeklődik utánam, én ilyenkor fel is keresem találkozunk egész közel kerülünk egymáshoz de sosem volt még egy csók sem, vagy ha buliban találkozunk azonnan megölel, hozzám símul, kacérkodik akkor is ha a pasija ott van. Olyan mint egy ilyen hullám hogy 3-4-5 hónap eltelik megint beszélünk és megint gondolkozok rajta, aztán sikerül elfelejtenem. Nem az a fajta vagyok hogy ennyi idő után megint találkozunk egyszer-kétszer és lekapom, főleg ilyenek után mert egyáltalán nem világos nekem hogy most mivan, nem akarok hülyét csinálni magamból bár így is eléggé kiakaszt. (volt már csajjal dolgom, de azoknál teljesen egyértelmű volt hogy akarnak valamit és hogy énis).
2012. szept. 18. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a valódi húzd meg-ereszd meg játék. Hülyét csinál belőled, teljesen egyértelmű.

Felejtsd el, csak időpazarlás.

2012. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha így van akkor mire jó ez? vagy minek csinálja ezt ? ráadásnak mindig valami szerencsétlennel jön össze és ez nem csak szerintem van így ismerősök, barátok, bnői is erről tanúskodnak :) és kikészít mert nem értem az ilyet.
2012. szept. 18. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik ettől jobban érzik magukat. Valamiféle önigazolást látnak abban, ha látják, hogy több férfi is odavan értük.

És itt most nem arról az egészséges önbizalomról beszélek, aki mondjuk a villamoson elkapott tekintetekből nyugtázza, hogy szépnek tartják.

Ez rohadt önzőség, egoizmus, ami később egy esetleges párkapcsolatban nagyon visszaütne.

2012. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján flörtöl, biztos bejössz neki. Talán neki se egyértelmű mit akarsz te tőle! Bár nem a középkorba élünk, vannak még olyan hölgyek akik szeretik ha a pasi kezdeményez, udvarol, stb... Ő küldi neked a jeleket folyamatosan, tehát rajtad múlik... De ez csak az én véleményem (-:
2012. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na igen, nekem ez már mind megfordult a fejemben, de jó párszor kerestem a társoságát és néha eljött akkor persze össze melegedtünk de többször volt hogy "nem tudott" eljönni, mert szerintem ha már udvarlásról lenne szó nem az az első hogy találkozok vele elsőre vagy sok idő után és egyből rámászok, hanem hogy keresem, mennyünk ki valahova legyünk együtt hogy legalább tudjam hogy mégis vele mivan, mit akar, szerintem így lenne korrekt. Meg persze csak így egyik napról a másikra össze jön valakivel előtte meg úgy viselkedik mintha én kellenék. Érthetetlen még mindig, eléggé kifog rajtam ez a csaj, de még mindig kíváncsivá tesz ez a gáz.
2012. szept. 18. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!