Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak, vagy ne? Mindket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak, vagy ne? Mindkettő lehetőség fájna, az a helyzet.

Figyelt kérdés

A barátom szeretést meg egyebeket hazudott, közben meg egy "havernőjének" egy másik nőről epekedett, hogy ő kell neki, nem fogja feladni (a nőnek nem kellett ő), meg hasonlók. Ez kiderült. Én persze egyből szakításra gondoltam, mert belőlem ne csináljanak hülyét... Azonban látszik rajta, hogy bánja, és azt mondja, csak engem szeret, azt a nőt már elfelejtette (azt mondta, hogy eleve engem választott, mert az elején azon gondolkodott, hogy én, a "biztos", vagy a mások nő, aki nem biztos, hanem csak, hogy hajt rá stb). Bár azt is visszahallottam, hogy az elején (kb egy éve) még azt mondta, hogyha az a nő mégis úgy döntene, hogy kell neki a "párom", akkor ő azonnal elhagyna érte, és "vissza sem nézne".


Na, és mióta kiderült, nagyon kedves velem, ajándékokat, süteményt, meg mindent vesz, meg figyelmes stb.

Sőt, fb-ről meg a telefonjából, meg a névjegy albumából törölt minden női ismerőst (én nem kértem!), és csak fiú haverjaival áll szóba fb-n is, ráadásul a jelszavát is megadta... (ezt se kértem!)

Ígér fűt-fát. De nem tudom, higgyek-e neki.


Én úgy érzem, átvertek, és már semmi nem lesz olyan, mint régen.

De szakítani sincs erőm, mert szeretem... :(


Nem tudom, mi fájna jobban... Azt sem tudom, el tudnám-e ezt a dolgot felejteni... :(


2012. szept. 18. 17:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

ne rinyálj és agyalj ezen ennyit mert felesleges és nem kell ennek ekkora cécót keríteni!


Nem kell megbocsátani! ennyi tipli van!

2012. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 menta34 ***** válasza:
100%
Üdv a való világban. Álmodni a tökéletesről és élni az elérhető legjobbal. Minden erről szól.
2012. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Annak nem mondott ellent, hogy tartalék vagy. Én nem vagyok sem a kihasználás, sem a bosszú híve, de egy ilyen megérdemelné.
2012. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szakitas erre a megoldas. En percig nem turnem mar a tenyt sem, hogy mar jo ideje mindenki rajtam rohog, hogy a baratom hulyet csinal belolem.

Mikor valaki igy becsap es kihasznal a mezes mazos dolgok mar csak arra jok, hogy te akit naiv libanak nez vele maradj olyan alapon, hogy ha nincs lo, jo a szamar is.

Legkozelebb akkor fogsz Gyk-ra irni, mikor epp azert szakit veled, mert a masik csaj szabad.

Nem megbantani akarlak de gondolkozz mar kicsit es tedd jobba az eleted, a szemetek ki kell seperni vegre.

2012. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 menta34 ***** válasza:
#3 ugyanmár. Szerencsétlen srác egyrészt tudatlan, mert nem tartotta a száját, másrészt csak egy álmot kergetett, ismert egy nőt aki szép volt és tetszett neki, és feltételezte, hogy az a nő minden más szempontból is tökéletes, holott nem is tudta, tudja, csak a jóra vágyása megelőlegezte neki. A barátnője meg lehet, hogy a 10-es szépség skálán egy ponttal lejjebb van, de mondjuk jobb az ágyban, háziasabb, kedvesebb, stb.stb.
2012. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
àllj elé, és mondd meg neki: "nem àllok eléd, hoditsd meg azt a nöt. én befejeztem veled." Ne higgy neki.
2012. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Lifeishard ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Az elején biztos, h tartalék voltál, de azóta változhatott a helyzet. Nem m1, mikor epekedett a havernőjének. Nem azt mondom, hogy biztos megbánta, de azt se lehet kijelenteni, h kutyából nem lesz szalonna, mert tudod, az életben nagyon ritka a fekete meg a fehér. Ha szereted, adj neki még egy esélyt, de ha így teszel, ne szorítsd falhoz, ne korlátozd, ne kérj számon továbbra sem, és ne vágd majd mindig hozzá, ha összekaptok valamin, hogy Te mit is bocsájtottál meg. Ha viszont akár a legkisebb jelét is látod annak, hogy meginogna, a saját boldogságod érdekében vess véget a dolognak.

2012. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 MadameViciouse ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom,hogy időközben megismert,megszeretett és már máshogy állnak a dolgok.

Különben kétlem,hogy ennyit fáradozna.

Biztosan lepontoznak majd,de én azt tenném,hogy megkérem a csajt,hogy adja be a pasinak,hogy össze akar jönni vele,hogy letesztelhessem.

Bár ez attól is függ mennyire ismered a lányt.

Viszont szerintem jó teszt lenne,mert elég nagy a kísértés és így még bízhatnál is benne.Tudom sunyi dolog,de még mindig jobb mint folyton azon agyalni szeret-e egyáltalán.

:/

2012. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért az fontos mozzanat lenne, hogy elmond mindez mikor történt? Mikor mondott ilyeneket a párod?

Velünk is hasonló volt a helyzet, csak éppen mi megbeszéltük ezt már az elején. Rá volt állva a párom erre a nőre, de közbe jöttem én és teljesen összezavartam. Volt, hogy elbizonytalanodott, hogy biztosan én kellek-e neki és kért is pár hét után egy hétvégényi gondolkozási időt. Nem állítom, hogy nem esett rosszul, mert tejóég dehogy is nem, a szívem majd ketté szakadt annyira kiborultam, de akkor, az a hétvége után le is zártuk a témát. Ő engem választott, úgy döntött mellettem marad, én pedig kikötöttem, hogy a másik nőt örökre zárja ki az életéből... Ez nem történt meg, de tudom, hogy a párom engem szeret és mostmár ha rámászna az áhitott csaj, akkor s lazán lelökné magáról, egy pillanatig sem gondolkodna el azon, hogy lecseréljen rá.


Nálatok nyilván ott lett elb*szva a dolog, hogy minden a hátad mögött történt. Az viszont nem mindegy, hogy mikor mondott utoljára olyat, hogy simán elhagyna érte... Én őszintén szólva ez alapján döntenék. Ha akkor, amikor veled még nagyon friss volt minden és látom rajta, hogy tényleg őszintén bánja, akkor megbocsátanék, de tudatnám vele, hogy nagyon rosszul esik.

Ha nem rég is mondott még hasonlót, amikor te már úgy gondoltad minden tök jó köztetek, akkor nem tudnám elnézni.

2012. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Hanariko ***** válasza:
100%
Már az első pár sor után tudtam az ÉN válaszomat. Ha akkor hazudott, mi a garancia, hogy most, miután kiderült, nem hazudik ugyan úgy? Nagy színészek tudnak ám lenni egyesek... te csak egy tartalék vagy az áhított nő mellett. ÉN nem fogadnám vissza. Hogy TE mit csinálsz, a te dolgod.
2012. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!