Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyzet, h szeretnem valahog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyzet, h szeretnem valahogy megcsinalni azt h a baratom bejovo smseit esetleg megkapjam én is e-mailben? (iphone- unk van)

Figyelt kérdés
nem vagyok beteg stb, egyszerűen csak annyi a helyzet h kiderült h 2hete megcsalt. En szeretnek neki megbocsátani. Lehet h menne de mindent elképzeltem vna rola csak azt nem h ezt megteszi. Sosem nyomoztam, sosem feltekenykedtem, barmire megeskudtem vna h o huseges. Ha bulizni akart menni nem sokszor mentem vele, es nem kellett az enedelyem, nem vitatkoztam, meg ha nem is tetszetszett a dolog, akkor is mosolyogtam es mondtam h erezze jol magat. De mivel megcsalt és amikor a tényeket kozoltem vele le is tagadta és csak kesobb vallotta be. Megmondom őszintén nem az a bajom h megtette, hanem h nem szól. Fiatalok vagyunk meg, ugy vagok vele h ha egyutt akarjuk leelni az eletunket, akkor is valahOgy ki kell elnunk magunkat. Ha megbeszélte vna velem h nem jelentett semmit stb, és oszinte lett volna nem lennek ilyen idióta h most ilyenekhez folyamodjak. (raadasul mi ezeket megbeszeltuk a kapcsolatunk elejen) De látnom kell, meg kell gyozodnom arról h tenyleg nem érdekli más csak én h tovabb tudjak lepni. és az a baj ha nem lepek mindig csak beszologatni fogok, és a vegen csak veszekedés lesz. Tudnatok sEgiteni? Előre is thx
2012. szept. 18. 12:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,bocsanat a helyesírási hibákért és a béna megfogalmazásért, de telorol irtam..
2012. szept. 18. 12:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod, hogy ez bűncselekmény? Személyi jogok megsértése. Ilyet a rendőrök is csak az alkotmányvédelmi hivatal (Nemzetbiztonság) engedélyével tehetnek, már ha az alany tudta nélkül zajlik, vagyis épp amire most készülsz. Ha a barátod erre rájön, szakít és bónuszként megfejeli azzal, hogy feljelent, akkor eláshatod az erkölcsi bizonyítványodat a békasegge alá. Szerintem ne csináld. ha már egy kapcsolatban ilyenre van szükség, az már alapjáraton is elég rohadt egy viszony lehet.
2012. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megcsalt, meg fog többször is. Mi a francnak vagy vele? Ha meg vele vagy, akkor szokd meg, hogy ilyen.
2012. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Golan Trevize ***** válasza:
ha van egy csöpp esze, nem csak megcsal, de ki is tesz.
2012. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ennek semmi értelme, vagy elhiszed amit mond, vagy hagyd ott és keress mást, de ilyen hülyeséget...
2012. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sosem hallottad hogy csendes macska nagyot karmol?

Mindenféle bántás nélkül írom,de lehet hogy egy kicsit te is hibás vagy,de ezzel nem azt mondom,hogy védem a barátodat,mert a legjobban ő tehet erről.

Viszont, te pedig lehet hogy túl nagy szabadságot adtál neki,nagyon lazára vetted a pórázt,ő meg úgy gondolta,hogy ha ennyire közömbös vagy,ha mosollyal az arcodon elengeded

szó nélkül bárhová,akkor ő mindent megtehet,hisz nincs senki,aki visszatarthatná.Elkényelmesedett,ő is lazán veszi ezt a kapcsolatot.

Igazad van egyébként,és tényleg csak veszekedés lesz a vége,de nem kell beszólogatnod hozzá,hisz épp elég annyi,hogy látszik rajtad,hogy elveszítette a bizalmadat.

Mi értelme van,ha elolvasgatod az SMS-eit?

Te már nem bízol ebben a srácban,a végtelenségig nyomozgatni fogsz utána,és minden egyes ismeretlen hívás után,vagy félreérthető SMS-ek hatására ott lesz a fejedben a gondolat,hogy most biztos újra meg akarja/fogja tenni?

Azért tudok erről így nyilatkozni,mert ismerős a helyzet.

Csak őszinteséget kértem a volt barátomtól.

Észrevettem hogy msn-ezgetett valaki mással,akitől találkát kért,veszekedtem vele,aztán annyiban hagytam a dolgot.Alig telt el pár hét,nem msn-ezgetett,inkább sms-ben kért találkozót,mert az hitte,a telefonjába nem fogok beleolvasni.Tévedett.

Simán megcsalt volna,de én nem hagytam,és odébb álltam.

Mondván,h nekem ez nem kell.

Hiába mondják hogy "Ok őszinte leszek veled drágám",nem fogja a szemedbe mondani,hogy "megtetszett a teste egy másik lánynak édes,mert szebb mint a tiéd,találkozhatok vele?".

Ezért ne is akadj ki mert nem mondta a szemedbe,szinte egyik pasi sem mondja ki így nyíltan a bnőjének.

2012. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ha egyutt akarjuk leelni az eletunket, akkor is valahOgy ki kell elnunk magunkat."


Ne haragudj ha elveszem a kedved,de akár téged,akár a barátodat nézem,így nem hiszem hogy együtt fogjátok leélni az életeteket,hisz nem hiszem hogy a barátodnak ez lesz az utolsó ilyen ügye,ebben egyet értek az előttem válaszoló emberekkel.

Max ha elviseled hogy lesznek nőügyei,de lehet hogy egyszer valaki jobban megtetszik neki mint te,és azzal odébb áll.

Ez nem az első ilyen eset lenne.

Nem akarlak tényleg bántani,de ki kéne nyitnod a szemedet.

2012. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igaza van mindenkinek. Tudom h bűncselekmény amit akarok/akartam,tudom h sosem lesz hozzam oszinte igazan, tudom h csak álltatom magam..de valahogy mindig bemagyarázom magamnak hogy jobb lesz.tobbszor próbáltam túl lépni, de nem ment+ valahol azt hittem egy darabig, h lassan 3 év utan mar csak megtisztel annyival h oszinte lesz..koszonom a segítséget , tudom h lépnem kell!(csak rohadt nehéz...:@)
2012. szept. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!