Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz ez? Ha kezdeményezek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez? Ha kezdeményezek már nem leszek érdekes?

Figyelt kérdés

Ha lány létemre én kezdeményezek egy srácnál, akit amúgy már ismerek...akkor kevésbé fogom érdekelni őt? Nem leszek kihívás neki, egy randikérés miatt? Ez nagyon gáz lenne?

Mert nekem tetszik a srác...de nem akarom ezzel beégetni magam. Meg ha fölösleges, mert ez nem tetszik a fiúknak akkor nem csinálom.

18/L


2012. szept. 18. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Te is ember vagy, miért ne kezdeményezhetnél? Ha az adja meg valakinek az izgalmát, hogy vajon eljön-e randizni, az már régen rossz. Ha emiatt leszel számára kevésbé értékes, akkor jobb is, hogy kiderül. :)


Szóval nyugi és lépj.

2012. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.Számomra csak érdekesebb lesz:)
2012. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
személyfüggő, nekem pl. tetszene, ha alapból kedvelek egy lányt akkor mindegy, hogy ő kezdeményez vagy én, attól a szememben nem veszít az értékéből, de vannak akiknek ez pl. könnyű prédát jelentene, szóval ez minden férfinél más mondom.
2012. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

emberfüggő

én pl. többször kezdeményeztem de sosem úgy hogy " tetszel, randi?"

hanem odamentem, megkérdeztem hogy evett-e már pl. tintahalat és szerinte érdemes-e megkóstolni, vagy bármi más olyan témát ami meglepte az illetőt és nem sablonos.

általában jó beszélgetés lett belőle, aztán óvatosan kiszedtem hogy van-e barátnő. ha szabad volt az illető, javasoltam egy jó filmet, egy állati szép helyen levő forrást, bármit attól függően hogy mit mondott, mit szeret csinálni, mi a hobbija etc.

és nem mondtak nem-et a közös programra :)

van akivel lett hosszabb kaliberű dolog, van aki megmaradt havernak.

de sosem kaptam nyers, bunkó elutasítást mert nem rohantam ajtósul a házba.

egyébként sosem úgy fogom fel hogy élet-halál kérdése a dolog vagy nem is tudom :D nem élem bele magam nagyon, csak arra gondolok hogy na, beszélünk egyet, aztán talán több lesz, talán nem.

akivel nem, mondjuk annál nem is bánom hogy úgy alakul mert közben rájövök hogy mégse lenne olyan jó :D

2012. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mit sem számít.
2012. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy teremts rá alkalmat, hogy ő elhívjon. De amúgy ha tetszel neki, akkor lehet, hogy csak félénk, te ismered, nyilván el tudod dönteni, hogy ennek megvan-e az esélye. Ha nem az a félénk típus, akkor ne te kezdeményezz, ha igen, akkor meg lehet, hogy már hetek óta próbálgatja a tükör előtt, hogy hogyan hívjon el.
2012. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már régóta arra várok, hogy kezdeményezzen egy lány nálam, mert félénk, önbizalomhiányos, csúnya fiú vagyok. Aki ilyen vesztes, mint én az örülne ennek.
2012. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!