Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én kellenék neki? nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én kellenék neki? nem tudom elhinni hogy szerelmes belém

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja együtt vagyunk, nagyon szeretem. De Ő az a tipikus jó srác, vagány jól néz ki, belevaló stb... Én is adok magamra, de nem tehetem meg anyagi dolgok miatt hogy mindig új ruháim legyenek stb. Sok csaja volt előttem, de azt mondta hogy senkit sem szeretett ennyire. Én viszont nem akarok naiv lenni, főleg nem koppanni mikor majd elhagy egy cicababáért, mert hozzá olyat tudnék elképzelni leginkább. Bizonytalan vagyok magamba hogy tényleg szerelmes e belém, pedig bizonyítja tényleg mindent megtesz értem, csak félek azért már annyiszor este pofára 21/L

2012. szept. 19. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A múlt hibáiért komolyan őt akarod büntetni? Amíg nem ad okot arra, hogy kételkedj benne, minek teszed? Csak mérgeznéd a kapcsolatotokat, és gondolom nem ez a célod.

Valamiért nyilván veled van. Szeresd és legyél boldog.

2012. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod azt szokták mondani, hogy a külső megfog, a belső megtart. Lehet nem vagy egy cicababa, de lehet pont a mosolyodba szeretett bele. Vagy az ápolt kezeidbe, vagy a szép szemeidbe.

A személyiséged pedig olyan, ami számára tökéletes. Szerethető, imádni való, aki mellett boldog.

Ezek után mit vársz még? :) Örülj neki, hogy boldog lehetsz. Ne akarj más lenni mint aki vagy!


Hajrá!

21/L

2012. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Golan Trevize ***** válasza:

valószínűleg van benned valami, ami megfogja.

de ha ilyen a hozzáállásod, akkor lehet, hogy hamar ki fog belőled ábrándulni.

2012. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, próbáld meg elfogadni a tényt hogy téged választott mert veled szeretne lenni, és hogyha mód van rá akkor ne éreztesd vele azt hogy le kicsinyled magad mert nem fogja jó néven venni, és biztos is vagyok benne hogy nem véletlenül van veled. 21/F
2012. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) igen, tudom hogy megmérgezném ezekkel a kapcsolatunkat, ezért próbálom felfogni hogy tényleg szeret engem:)
2012. szept. 19. 10:55
 6/14 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem csak elvezd a helyzetet a legrosszabb amit tehetsz az, hogy ragorcsolsz, s jaratod az agyad eleg vagyok neki vagy sem.. Ezt a nok evekig el tudjak jatszani....

Ha nem leszel neki eleg, ugyis fog keresni egy masikat, vagy boldogan eltek amig meg nem haltok.

2012. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hidd el, ha bizonyitja, hogy szeret, akkor az azert van mert tenyleg szeret. Amugy azon meg el kell gondolkoznod, hogy mit er a sok kulsoseg, ha amugy nem tudsz egyezni egy emberrel. Orulj, hogy szeret es szereted, ha nem szeretne, akkor nem ult volna veled ket honapot. Ha csak kihasznalni akart volna, akkor mar reg megtette volna es akkor nem azt bizonygatna neked, hogy szeret, mert akkor nem erdekelne az ilyesmi.

Orulj, hogy a te parod es boldogga akar tenni.

2012. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Golan Trevize ***** válasza:

"próbálom felfogni hogy tényleg szeret engem"

ne fogd fel. ne agyalj rajta.


simán fogadd el, és örülj neki.

2012. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen ezen gondolkoztam, mert folyamatosan bizonyít :) mindig mondja hogy nem akar elveszíteni, közbe meg ettől félek pont h én veszítem el őt
2012. szept. 19. 11:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö, örülök, hogy boldogok vagytok!:)) Ez a pasi valamiért belédzugott, olyan valami miatt, mai màsban nincs meg, tehàt jo ember lehetsz!:) Ne ijeszd el, szeresd:))


Sok boldogsàgot:)

2012. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!