Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az agresszívitás baj?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy aki ránéz a bnőmre, azt megverem, de ha valaki leqrvázza, az nézze meg magát. Ez vonzó a nőknek, vagy inkább visszataszító?
2009. aug. 1. 03:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
am 25 vagyok.
2009. aug. 1. 04:00
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy visszataszító lenne.

Szerintem az csak pozitív ha kiállsz a barátnődért.


19/F

2009. aug. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
De túlzásba sem szabad vinni. Valaki szereti a balhésabb férfiakat valaki nem:-)
2009. aug. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg a csajt égeted le ha társaságban elkezdesz pattogni.Mikor meg majd kettesben lesztek a csajt is hibáztatni fogod,hogy miért "illegette" magát?És már el is járt a kezed.És nyugodt leszel mert úgy véled megérdemelte.Szerintem igen is baj az agresszivitás!Ha csinos a barátnőd légy büszke rá és ne azt lesd,hogy melyik pasi legelteti rajta a szemét.Ha téged szeret akkor mi a gond?De ha ezt te nem tudod elviselni akkor járj egy tök átlagos csajjal!
2009. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem inkább taszító, nem szeretem a balhés pasikat. Rögtön az jutna eszembe, ha valaki ilyen hamar a plafonon van, akkor én is járhatok mellette rosszul ha ne adj isten rosszat szólok. Engem még soha nem ...váztak le. De nem is adok rá okot sem viselkedésben, sem pedig külsőben.
2009. aug. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sztem csak véded, ami a "tiéd"...

Így legalább tudja a másik, hol a STOP!

Amúgy nekem mindíg is tetszett, ha eg pali megvédi a csaját!

2009. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejönne, egyáltalán nem baj
2009. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok és csak azért lepontoztatok mert, megírtam, hogy nem baj ha kiáll a srác a barátnőjéért??
2009. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt most nem kiállásról volt szó a kérdésben, hanem agresszívitásról és a kettő nem egy és ugyanaz....
2009. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem a kettő ugyanaz.

Agresszívnak kell lenni ahhoz, hogy valaki megvédje a barátnőjét szerintem.

Jobban mondva az agresszió az alapfeltétele.

Ezért írtam a kérdést így!

Az, hogy kiállni mellette, sok mindent jelent, a vitáktól kezdve xy dologig.De azok nem agresszív dolgok.

2009. aug. 2. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!