Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalás történik akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalás történik akkor ti a "csábító" felet is elítélitek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 17:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
El hát,habár én nem ütök meg senkit.De abban biztos vagyok,hogy kiveretem belőle a sz@rt is.
2012. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Akinek nem lenne világos:Azt a személyt is elítélitek aki hagyja belemegy a kavarásba(csók stb) annak ellenére is tudja, van barátnője a pasinak?
2012. szept. 19. 17:50
 3/44 A kérdező kommentje:
Jó , de mint külső szemlélődő...nem te vagy a "megcsalt", semelyikhez semmi közöd.
2012. szept. 19. 17:51
 4/44 A kérdező kommentje:
Bocsánat a nyelvtani hibákért.
2012. szept. 19. 17:51
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
én elitélném ha tudja hogy a préda nem egyedülálló.
2012. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt, bár ( tudtommal ) soha nem csaltak meg és én sem csaltam meg senkit. Párkapcsolatban lévő emberrel sem kavartam soha. De fel nem foghatom, valaki miért megy bele ilyenbe.
2012. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Tudod, ösztönök. Ha nem kívánnám nem mennék bele.
2012. szept. 19. 17:54
 8/44 anonim ***** válasza:
Én elitélem. Milyen jogon tesz tönkre egy kapcsolatot?
2012. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki képes megcsalni a párját, ott nem a harmadik fél tette tönkre...
2012. szept. 19. 17:57
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen, el is ítélem, hülyének is nézem.

Nem értem, hogy mit vár az ilyen ember. Ha semmit, akkor részt vesz egy kapcsolat tönkretételében egy másik ember megalázásában, a lelki sárbatiprásában pusztán hobbiból.

Ha meg vár valamit, pl hogy a megcsaló elhagyja a párját akkor meg hülye, mert vagy nem fogja elhagyni, vagy pedig ha elhagyja, akkor az újat is ugyanígy fogja csalni és elhagyni, mert ha tisztességes ember lenne, akkor úgy keresne párt, hogy előbb szakít az előzővel. Az ilyenek általában gyáva, értéktelen emberek (a megcsalók).

2012. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!