Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha elmondjátok valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondjátok valakinek, hogy csalja a barátja hónapo óta, aztán mégis vele van, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Elmondtam a volt barátom nőjének,hogy folyamatosan csalja velem (a csaj keresett meg),meg mikor voltunk együtt utóljára,stb...most azt látom,hogy még mindíg vele van...most vagy a csaj ennyire hülye,vagy a pasi dumálta ki magát.Szerintetek? ("erkölcs-csőszők" kíméljenek,ha lehet)

2012. szept. 17. 13:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ayóta volt veled, hogy elmondtad a csajának?

Valószinűleg a csaj nagyon szerelmes az exednek meg nagyon jó a dumája...

2012. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Talán nem hitt neked? Hozzatok össze egy hármast. Vagy látja rajtad, hogy nem vagy konkurencia, csak kisegités. Vagy nem olyan begözölös fajta, jut is marad is. Sok oka lehet.
2012. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Pénteken voltubk "úgy",azóta még nem,de beszéltünk,mintha mi sem történt volna.A folytatás-olyan téren- holnap reggelre várható.
2012. szept. 17. 13:19
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez lehet egyfajta rivalizas, hogy o megmutatja, hogy a pasi ugyis vele marad es nem fogja keresni a tarsasagod, mert o mindent megad neki.

De lehet, hogy csak azert van vele, hogy o is bosszut alhasson.

Harmadik opcio meg az, hogy a helyzet ellenere is szerelmes a fiuba es megbocsajtott neki.

2012. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok konkurencia...na úgy őszinten...ha van valakid,akit állítólag szeretsz,azt 1:nem csalód meg,2:ha megtudod hogy csalnak hónapok óta-otthagyod...nem?
2012. szept. 17. 13:21
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A pasi mindkettőtöket az orrotoknál fogva vezet, ő meg rendre élvezi a helyzetet. Vagy annyira gyáva, hogy nem mer dönteni közületek és neki ez a helyzet kényelmesebb. Ne hagyd, hogy palira vegyen az exed. Lépj túl rajta és keress mást.
2012. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig vele van meg is érdemli ! :S
2012. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Az biztos jól ki tudja dumálni magát az ex...talán egy szembesítés,bízonyítékok bemutatásával meggyőzőbb lenne...ha az se...akkor viselje sorsát-szarvát- a nőci.Nekem ez a szitu addig jó,amíg nem találok valakit.
2012. szept. 17. 13:27
 9/25 anonim ***** válasza:

Azért gondolja bele ki is csinálja rosszabbul? Az aki szeret és megbocsát vagy az ex aki a szerető, és tudja hogy van csaja az illetőnek és még is együtt van vele?

Mellegesleg nem ugy tűnik, hogy neked csak addig kell mig nincs jobb, különben miért szóltál volna a mostani párjának? Inkább úgy tűink, hogy te nagyon is szeretnél vele újra együtt lenni....vagy legalább bosszút állni valami miatt.


Az is lehet, hogy a csaj szűz és esküvőig nem is akar....és ugy gondolja, hogy addig az ágyban az csinálhat a pasija amit akar akivel akar...az esküvőig és csak érzelmileg ne csalja meg...

2012. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele újra együtt lenni,más miatt teszem ezt...bosszú talán?...mert úgye anno a csajjal csalt engem elég sokáig...most én vagyok az,aki anno acsaj volt,.Van egy mondás:"nemcsak a jót illik viszonozni,a ROSSZAT is.

A másik dolog:azért mondtam el,mert elkezdte akasztgatni a nőci a karmait belém...én meg a 3. "akasztás" után "visszaszóltam" neki...

2012. szept. 17. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!