Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek egy olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy olyan lánnyal, aki külsőre nem vonz csak azért, hogy ne legyek egyedül?

Figyelt kérdés

Akik nekem tetszettek, azoknak én nem kellettem, akiknek meg én tetszettem azok meg nekem nem jöttek be. Valahogy sosem találtam olyan lányra, akivel kölcsönösen vonzódnánk egymáshoz testileg-lelkileg egyaránt, így már nagyon belefáradtam az egész keresgélésbe.


Pedig nagyon sok szeretet van már bennem, amit szeretnék egy lányna adni, ugyanakkor szeretethiányom is van egyben. Még sosem volt barátnőm, pedig értelmesebb voltam a korosztályomnál és komoly kapcsolatról álmodoztam mindig is. Sokat álmodozom, hogy milyen lehet csókolózni, ölelni, szeretni egy lányt. Gyakran álmodom, hogy van barátnőm és szeretjük egymást.


A valóságban meg egy rom a szerelmi életem. Jöjjek össze egy számomra nem vonzó például erősen túlsúlyos lánnyal?


Hol találhatnák végre már én is az érzelmeim viszonzására, forró csókokra, ölelésekre, igaz szerelemre, a páromra?


2012. márc. 14. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

NE! Az ilyesmi nem sülhet el jól. Majd megtalálod az igazi párod, igazi szerelmed aki minden szempontból tökéletes lesz neked.

Ha már ilyen dilemmák vannak az elején, az már réges rég rossz. Nem ő való neked!

2012. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ez nem lenne jó se neki, se neked.
2012. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se.. Ne csapd be magad, na meg őt se. Nem éri meg:)

Majd megtalálod azt is, akivel valóban együtt szeretnél lenni, nem csak a szeretethiány miatt. Tudom, hogy sz@r érzés.. Én is ebben szenvedek, de nem szabad engedni a kísértésnek csak azért, hogy legyen valaki :) Kitartás! ;)

2012. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen! Ha egy tizes skálán megüt egy 3as szintet, nem szép lány, de egy ici picit bejön és belsőleg is tetszik, akkor simán. ellenben a lányok csak a 10 per 10 es pasikkal akarnak baksani.
2012. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a lány is így állna hozzád.
2012. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jah ezért vagyok mindig egy csajjal és nem Tomikával.


SP voltam

2012. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Magamból kiindulva, ha én beleszeretek a vkinek lelkébe, akkor úgyis szépnek fogom látni :) Akik azt mondják h ne, azok valszeg lányok, és nem tudják elképzelni, h a külsőn kívül más is számíthat.
2012. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a belső megbecsüléséről van szó, hanem kapcsolatfüggőségről.
2012. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Romlott egy lelked lehet.
2012. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyannal gyere össze,aki belsőleg és külsőleg is vonz.

Hány éves vagy?

2012. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!