Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy vagytok vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy vagytok vele, hogy melyik nőt könnyebb megszeretni? Aki szűz volt előtettek vagy akinek már volt pár fiúja?

Figyelt kérdés
Arra értem szeretitek azt ,hogy egy lánynak " te vagy az első" ?! Vagy nem érdekel ! ?

2012. szept. 19. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mellékes,mikor összejöttök nem feltétlenül tudod hány fiúja volt,a szűz lány viszont kegyetlenül tud ragaszkodni az emberhez,nekem sajnos párszor meggyűlt velük a bajom szakításkor..
2012. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint van hátránya is egy szűz csajnak ? !
2012. szept. 19. 22:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Akinek en vagyok az elso.
2012. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Addig minden ok még együtt vagytok,kevés "nem szűz" csaj tud úgy szeretni mint egy szűz erre mérget vehetsz.De én kifogtam abból is szerencsére.Visszatérve a hátrányra,ha sokáig vagytok együtt,két lehetőség van:

Vagy megun és ki akar próbálni más fiút is,vagy te unod meg,de akkor a nyakadra fog mászkálni egy darabig.

2012. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor van sok fiúban is az a para hogy megszeretem vagy valami és aztán meg megy mert ki akarja próbálni mással?
2012. szept. 19. 22:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka hogy valaki szűz lányt vesz el,pláne hogy mind2 fél szűz.Tini szerelemnek jó,lehet akár hosszútávú kapcsolat is,de házasságba én nem mennék bele szűz lánnyal.Hihetetlenül féltékenyek,és elég egy olyan barátnő aki tömi a fejét a hülyeségeivel.Nem kell tőlük félni,csak kicsivel nagyobb felelősség tudattal kell bírni
2012. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Miért nem vennél el egy szűz lányt feleségül? :)

Azért mert féltékeny? Más nő nem az vagy mi? :D

2012. szept. 19. 22:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Nehezen tudja elviselni hogy te már voltál másokkal is ő meg nem,az én eseteimben hallani sem akart róluk el kellett tüntetnem mindent amit tőlük kaptam,aztán megelégeltem.

Minél tapasztaltabb egy csaj annál jobb,nem akad fenn apróságokon mint egy "zöldfülű"

2012. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jogos és megértelek !
2012. szept. 19. 23:19
 10/15 anonim ***** válasza:
kicsit olyan ez a téma, mint egy állás ajánlat, megkaphatod, ha van már gyakorlatod, és azt honnan szerezzek? hát állásból :D
2012. szept. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!