Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell egy lányt Randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy lányt Randira elhívni? Hogyan kell írni egy lánynak milyen formulát használjak hogy tényleg rám figyeljenek?

Figyelt kérdés

Mikor én írtam lányoknak hogy tudnék veled találkozni kérlek add meg a mobil számod és akkor a többit meg beszéljük, nem sültek ki belőle jó dolgok. Vagy beszélgetés során sikerült 2 lánnyal találkoznom. Mondhatni nem sokall tény és 24 éves vagyok. Úgy is írtam hogy tudnék veled beszélgetni vagy találkozni de így se lett semmi csak levegőnek néztek vagy játékosan elhajtottak.


Mert tényleg elég gázul ismerkedem mások is mondták azt hogy szia mi újság ? miket szeretsz csinálni ? stb persze hogy nem tetszik a lányok többségének . Legalább nekem ezt mondták mások. De vannak olyan lányok akik egyből találkoznak az illetővel más lányoknál azért úgy van hogy beszélgetnek egy kicsit és csak utána. De én egyrészt bátor szeretnék lenni de azért túl nyomulós sem. Mert nem tudom miért 1-2 lány még fényes nappal ahol ott a rendőrség a közelben nem akar velem találkozni. De én nem fogok vele húú de milyen szörnyű dolgod csinálni.



2012. szept. 20. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, én pl. úgy vagyok vele hogy ha már a telefonszámomat kérik vagy talit szeretnének már el is van ásva előttem az illető. Kell egy kis idő míg kiismerem és azt mondom, hogy igen, szeretnék vele találkozni. De nem szeretem ha a fiú kezdeményez, legalábbis úgymond nyálcsorgatva várja hogy igen-t mondjak. Már ha netes ismerkedésről van szó.

Ha nem netes ismerkedésről beszélünk akkor meg úgyis eldől az első látásra hogy szimpatikus vagy-e számára vagy sem, ha igen akkor úgyis megadja a számát vagy egyéb elérhetőséget, ha nem akkor meg halott ügy.

De mindenek előtt: légy önmagad és ne jöjj sablon szöveggel, az sztem senkinek sem jön be. Beszélgess vele többször is, de adj neki levegőt, ha nem ír vissza ne írj neki olyat hogy "hát miért nem kerestél", légy türelmes...

Persze nem lehet itt elég tanácsot adni, mindenkinek más jön be, na meg lehet hogy hiába is fogadod meg a lánynak nem jössz be így se úgy se... Ez komplexebb annál minthogy lehessen rá érdemben válaszolni...

2012. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lesd a jeleket amiket ad, ha van jel kérheted a számát, ha nincs jel felesleges kérned a számát.
2012. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!