Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni őt?

Figyelt kérdés
18/F vagyok kb 13 éves korom óta ismerek egy 60 kilométerre élő lányt, aki két évvel idősebb nálam, 14 éves voltam mikor összejöttünk és másfél évig jártunk, volt, hogy itt aludt, vagy én ott, mikor mi volt. kb másfél éve szakitottunk már, vagy két éve? nem tudom már, de azis lehet, hogy több ideje, nem számolom, de igaziból rettentően hiányzik nekem és nem tudom elfelejteni azóta sem, pedig volt barátnőm azóta nem is egy, sőt az egyik komoly kapcsi volt 8 hónapig, de akkorse birom őt elfelejteni, úgy érzem, hogy nekem mindenáron ő kell, mindenkibe őt keresem ezért már jó ideje nincs is barátnőm, pedig tudom, hogy olyan mint ő senki nem lesz soha, akartunk találkozni, most nyáron, de sajnos ez a mostani barátja tudtára jutott, és a csajnak a nevébe letiltott engem a facebookjáról, azóta nem tudok neki írni, se hívni mert megváltozott a száma, a hugával pedig nem valami fényes a viszonyom, de nekem akkoris ez a lány kell, nem bírom elfelejteni őt mindig eszembe jut még most is így sok év után... mit kéne tennem? nagyon rossz már ez az érzés! :(
2012. szept. 20. 01:10
 1/5 A kérdező kommentje:
plusz úgy érzem, hogy valami nagyon nagy darabot elvesztettem az életemből mikor szakítottunk, pedig már nem ma volt, azóta sem dolgoztam fel, nem tudom mit kéne tenni :( mással hiába próbálok járni, valahogy nem érzem azt amit kellene, senki iránt... mintha nem tudnék már szeretni.. :( de őt mégis szeretem, és még így évekután is vissza szeretném őt hódítani, de nem megy. hugával beszéltem segitsen, de neki a testvére boldogsága fontosabb, ezt meg is értem... segitseteeeek :(
2012. szept. 20. 01:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, van olyan is, hogy egy pillanat elég, hogy megszeresd, és egy élet is kevés, hogy elfelejtsd.

Van olyan, hogy egy partner életed végéig a szívedbe költözött.

De talán találsz majd valakit, akit jobban szeretsz, mert még van időd.

2012. szept. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat szerintem meg mindenkepp probalj meg talizni vele, akar elmehetnel es megkereshetned, ha ez kell, hogy lezard magadbana dolgot, vagy ha o is ugy akarja ujrakezd.
2012. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem tudok vele talizni, még beszélni se, ha a hugát hívom a huga már felse veszi nekem kinyom aztán ha többször hívom akkormeg kikapcsolja a telefonját... már nem is hívom elég volt 3szor, nem tudom elérni, sehol. lemenni meg nem akarok, mert a szülei nem igen szeretnek, plusz fehérvár tőlem 60 kilométer és ő még egy 30 km-erre lakik fehérvártól.. de én őt szeretem, mindenképp vissza akarom szerezni, pedig barátja van már egy éve.. :/
2012. szept. 20. 19:10
 5/5 A kérdező kommentje:
és mondtam neki azt is mikor még legutoljára beszéltünk telefonon, utobbi időkbe minden hétvégén beszéltünk t-percről, vagy sms, vagy facebook (kb 2-3 hónapja) szal mondtam neki, hogy kezdje újra velem, sokat változtam azóta, meg ő is de erre csak annyit mondott, hogy ha nem lenne barátja akkor talán megpróbálhatnánk :(
2012. szept. 21. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!