Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátom, de néha rettentő gyerekesen viselkedik. Meg fog ez még változni? 18L

Figyelt kérdés

Majdnem két éve vagyunk együtt, ő fél évvel fiatalabb nálam..alapból a természete bohókás, ezt szeretem is benne, néha nagyon komoly is tud lenni, de tényleg ki tud akasztani.

Például ha valamin veszekszünk akkora hisztit lecsap egy pitiáner dolog miatt, hogy már nevetséges. Megpróbálja rámerőltetni az álláspomtját, vagy pedig szimplán duzzog es hozzám se szól.

Képes nekiállni gügyögni, es nyávogni mintha csecsemő lenne.

És ráadásul tud olyan dolgokat kérdezni a szexről amiket én már 14 évesen tudtam, nem hogy miután màr több mint egy éve élünk nemi épetet..

Tudom, én sem vagyok tökéletes, es nem várom el tőle, hogy változzon meg teljesen, csak kicsit nőjjön fel, tudja mikor kell komolynak, férfinek lenni.

Lehet, hogy nála ez még nem alakult ki több mint 17 évesen?:/

Köszönöm mindenkinek!:)



2012. szept. 20. 10:08
1 2
 1/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

azért szögezzük le h valszeg te se tudod mindig h mikor kell nőnek lenned :D

a hisztit kivéve nem igazán érzem a problémát.

tessék megmondani neki h ha vmi kínja van akkor azt mondja el ahelyett h duzzog.

2012. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy én sem vagyok tökéletes:) sokat kell még nekem is fejlődnöm 18éves fejjel, de a kérdés most nem ez:)

Mindig megmondom neki nyugodtan, hogy mondja el mi a probléma, egyszer mondta el normálisan..

2012. szept. 20. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pasi 17 évesen még simán félig gyerek. Lányok érzelmi szempontból (is) legtöbbször hamarabb érnek, mint a fiúk.

Ha meg akarod változtatni, akkor neked nem ő kell, hanem a javított változata - aki viszont egy nem létező személy.

2012. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj az én pasi is sokszor gyerekes, pedig ő már 38, de ha kettesben vagyunk mindig a mellemen lóg, mint vmi csecsemő XD
2012. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
A 17 évesek azok még gyerekek... Csajok ugye amúgy is érettebbek, mint a fiúk megegyező korban. Ezért van az, hogy 2-3-5 évvel idősebb pasijuk van a lányoknak. Nyilván 30-40 fele ez a dolog akár meg is fordulhat.
2012. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az én barátom 23 éves és ő is duzzog,hisztizik azaz olyan mint egy szaros kölyök...szal a faszik ilyenek,hisztisebbek mint a nők=DDD
2012. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neki ilyen a termeszete, en csipnem, nem kell ezen parazni, idovel megkomolyodik.
2012. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez van, ha a lányok a tipikis jóképű, magas/izmos, teste fiúkra buknak. :DD Meg is érdemled, felszínes kislány! :DD
2012. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A barátom egyáltalán nem ez a kategória, és képzeld, még csak nem is a szülei pénze érdekel.. De köszönöm, hogy megítélsz meg őt is, miközben nem tudsz semmit:) Látom te is imádod az általánosítást!
2012. szept. 21. 18:57
 10/11 MadameViciouse ***** válasza:

Ezt vele kell megbeszélned, de ha ilyen a természete nem hinném, hogy tud változtatni.Ha bolondos, bohókás akkor ez van.Eddig nem zavart?

Mondjuk én 23 éves lány létemre vagyok ilyen és nem tudnék változni, ez vagyok én , magamat adom.Lehet tudnék változni, de az nem én lennék és folyton me kellene játszani magam.

Amúgy még valamennyit biztosan fog komolyodni.

2012. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!