Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett? Miért viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Miért viselkedik ennyire "gyerekesen"?

Figyelt kérdés

van egy férfi, akit már évek óta ismerek. Nem túl közelről, mindössze pár éve. Az utóbbi 1,5 évben valahogy többet beszéltünk, flörtöltünk egymással. Nagyon jól éreztem magam a társaságában. Ez így ment sok ideig. Aztán egyik napról a másikra megváltozott, alig köszön, rám sem néz és persze hozzám végképp nem szól semmit. Feltűnő módon, direkt nem néz rám. Szó szerint észre sem vesz engem, hogy ott megyek el mellette vagy ott vagyok tőle egy méterre. Nem tudom mire vélni ezt az egészet, egyik napról a másikra hogy lehet így megváltozni? Tudom ezt így nehéz megmondani...de mi lehet a viselkedése mögött? veletek fordult elő már hasonló?

Egyébként mind a ketten egy irodában dolgozunk.


2012. máj. 23. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan nehez nemgkerdezni tole mi a szitu? hol van a szeretet es a bizalom?!
2012. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát..ha nő lenne,még érteném hogy érthetetlen dolgot csinál,de ez egy fickónál jelent valamit.
2012. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tudom,vagyis velem történt hasonló.


Én vagyok a férfi,és egy ideig flörtöltem egy koleganőmmel, aztán először ő kezdett el furcsán viselkedni,levegőnek nézni,és nem értettem,miért teszi,én meg egyre többet kerestem,de ő taszító volt.

Majd egy napon belefáradtam,és úgy döntöttem,innentől én is levegőnek nézem,ha már ő rám se bagózik. Ez volt februárban,és azóta nem beszéltünk szinte semmit,és sokkal boldogabb azóta az életem is,megismertem egy másik lányt,aki sokkal többre értékel engem.

2012. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt gondolod,esetle belédzúgott és azért kerül mert fél, hogy te nem viszonzod?


Szerintem történt valami rossz dolog az életében és ezért távolodott el. De te nyugodtan kezdeményezz irányába ha érdekel a férfi téged! Ha leráz,akkor meg hagyd a frászba!

2012. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! pár napja érdekes dolog történt, mikor egyedül voltam, és vele is csak 2-3 kolléga volt, akkor úgymond észrevett, sőt még oda is "lökött" pár szót. Nem értem mi ez a furcsa viselkedés. Az a baj, hogy fáj ez az egész, pedig el kellene ezek szerint engednem. úgy tűnik, sőt biztos, hogy ez egy lehetetlen emberi kapcsolat.
2012. máj. 24. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!