Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulóra mit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulóra mit vegyek a barátomnak vagy mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, várom az ötleteket! (minél többet!)
2009. aug. 1. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk nagyon bejött a fényképes ajándék. A lányomtól egy puzzle-t kaptam a közös képeinkkel.A barátjának bögrét rendelt, szintén pár közös képpel, rövid szöveggel. A "Szeretlek"-es törölköző is aranyos szeintem.
2009. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én is fényképes ajándékot adtam neki, ami 1 párna volt. :) Aztán, ha még pár évet együtt lesztek, (úgy legyen) akkor eltölthetnétek 1-2 napot valahol édeskettesben ;)
2009. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nahát a tesóméknak épp ma van az évfordulójuk:D

ők is képet adtak egymásnak

meg prfümöt...meg 1 CD-t amin a közös videók vannak ja meg virágot meg bonbont:D

2009. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a tesóm esküvőjére,gravíroztattam,egy üvegbe,vagy mivolt az xD az egyik esküvői képüket, szerintem ez tökjó ajándék, kb. 10.000 ft volt :S vagy akár gravíroztathatsz pohárba vagy bármibe! vagy egy karkötőbe a monogrammotokat! és esetleg áthívhatnád,és főznél vmit ;) amit vmi szexi fehérneműben tálalnál xD (élénkfantázia) remélem segítettem!pusssz
2009. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj egy pici fotoalbumot a képeitekkel :) esetleg pezsgőzés a fürdőkádban ? :) vegyél illatos olajokat és masszírozd sokáig és finoman, meglátod hálás lesz érte és lehet cserébe te is kapsz valamit! :P
2009. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy rózsaszín bilincs? :D (előző vok)
2009. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm, egyre jobbak! :D várok még azért ötleteket!
2009. aug. 3. 14:04
 8/8 anonim válasza:
88%
Semmi fantáziátok nincs... bögre???? törcsi???? cd???? Ugyan már szerintetek melyik pasi örül ennek??? " Jajj Szívem köszönöm, nagyon szép.." Bögre a szekrénybe, törcsi szintúgy, a cd-meg majd porosodik a polcon.. Egy közös vacsi, pezsgőzés utána egy szexi szerkóba beöltözve egy durvulós estének inkább örülnek higgyétek el... nem ám CD-nek!!!??? :D Persze ha fiatal vagy akkor pár közös fotóval ellátott album meg egy (nem tesco-ban vett) sütinek is örülni fog.. talán :)Ez az én véleményem, le is lehet pontozni! :)
2013. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!