Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évig bírnátok távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig bírnátok távkapcsolatban a párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb. 3 napig... A kapcsolat fontos része a fizikai kontaktus, legalábbis nálam.

25/N

2012. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Par het.
2012. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a barátom ki ment dolgozni 1000km-re tőlem,én tanulok igy hát nem tudtam vele menni, nem ment a távkapcsolat igaz mindennap beszéltünk több mint egy órát, de rádöbbent ha ezt továbbra is így fojtatjuk el fog veszíteni,igy hát meghozta a döntést és ott hagyta az állását! :) 2hét múlva beköltözhetünk az albérletbe! :)
2012. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi most leszünk lassan 2 éve távkapcsolatban. Vannak nehéz pillanatok, de szinte majdnem minden hétvégén együtt vagyunk. Ennek is van jó oldala. Nem unjuk meg egymást, és mindig nagy izgalommal várjuk a következö talit:)

De h meddig birnám ezt igy, nem tudom. Az összeköltözés még odébb van sajnos.

2012. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mazochista vagyok és antiszoc, de én sokáig bírom. Persze nagyon hiányzik a másik, de képes vagyok hónapokat is várni, ha tényleg nagyon szeretem az illetőt. Megcsalás meg eszembe sem jut ilyenkor. Mondjuk nem sok értelme van úgy együtt lenni valakivel, hogy évekig nem látod csak telefonon beszéltek, de ha pl. munka miatt vagy ilyesmi el kell egy időre költöznie, akkor kibírom. Az már más, ha kezdettől messze van és ez megy a kapcsolat egész ideje alatt, mert akkor szerintem nincs értelme az egésznek.
2012. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekünk egy éve távkapcs, ha összeköltöznénk én dolgoznék, ő egyetemre járna, nekem ez nem tetszik :(
2012. szept. 20. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát évekig biztos nem, max hónapokat, ha úgy adódik.

Viiszont amikor együtt éltünk én egyetem mellett is dolgoztam, zóval a lakbért feleztük, a többit meg úgy osztottuk el, hogy mikor kinek mennyi pénze volt. Az semmiképpen nem oké, hogy majd te dolgozol ő meg éli az életét a te pénzedből egyetem mellett lehet dolgozni, az egyetemista nem gyerek már! Van akinek nincs más választása, az is megoldja valahogy. De egy heti 20 órát szerintem bárki bevállal, ha diákmunkában akkor még ráadásul vannak egészen rugalmasak is, ahol igazodnak az órarendjéhez és vizsgaidőszakban vannak engedmények...

2012. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!