Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogyha én a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha én a szerelemtől biztonságérzetet várok?

Figyelt kérdés

Ahogyan beszélek az emberekkel, meg olvasgatok, mindenhol azt látom, hogy a szerelem a szenvedélyről, a vágyról, a lángolásról szól. De én nem igazán erre vágyom. Én egyszerűen arra, hogy legyen valaki, akit szeretek, aki viszont szeret, és akivel biztonságban érzem magam. Nekem többet jelentene feküdni mellette és átölelni, és érezni, hogy ott van velem, mint egy vad szeretkezés. Normális ez? Mások nem ezt várják a szerelemtől. Mert mindenki azt mondja, hogy az feltölt energiával, feltüzel, aktívvá teszi az embert, de engem meg éppen megnyugtatna, lehűtene. Normális ez így? Eddig egy kapcsolatom volt, de ott sem jutottunk tovább pettingig, és ha visszagondolok, akkor nem is azok voltak a legszebb perceink, amikor örömöt okoztunk egymásnak, hanem amikor átöleltük egymást, és éreztük a másik szívdobogását. Pedig őt igazán szerelemből szerettem, és nem kényszerből volt a petting sem, vártunk eleget, és élveztem is, de mégsem azok a legjobb emlékek, mert ott nem volt meg az a fajta biztonásgérzetem. Sokkal jobban szerettem, amikor utána meztelenül összebújtunk, a karjaiban lehettem és néztük egymást. Normális ez így? Más érez így?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 1. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
normális persze! sőt irigyelek is hogy ilyen vagy... sok embernél a szex a párkapcsolat alapja ami ha elaposodik az idő múlásával vége is a szerelemnek!
2009. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen normális!!Mi is olyanok vagyunk a párommal,hogy esténként nem egyből a szex a lényeg,hanem bújunk egymáshoz,simizzük egymás hátát!!Ez sokszor fontoasbb,mint 2szex!
2009. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog ez, a nők többsége erre vágyik a jó szexen kívül persze.Megnyugodhatsz...
2009. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát akkor a nők többsége jól titkolja, vagy legalábbis akikkel én beszélgettem, azok egyszer sem említettek hasonlót, de akkor megnyugodtam, köszönöm szépen!

2009. aug. 1. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok, csak minden reményt elvesztettem, hogy találjak valakit, már nem is keresem tovább... :/
2009. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam is sokkal fontosabbak ezek az értékek.
2012. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!