Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kiszállni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszállni egy rossz kapcsolatból úgy ha még mindig tiszta szívből szerelmes vagy a párodba és TÉNYLEG NEMTUDSZ ÉLNI NÉLKÜLE?

Figyelt kérdés

Hogyan vegyem rá hogy változzon meg ha nálla a változás kb 1hónapig tart aztán minden folytatódik ;( ;( ;(

már mindent megprobáltam de nemakarom elvesziteni őt ;(


2012. szept. 20. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen nincs, hogy nem tudsz nélküle élni. Ha tudod, hogy rossz a kapcsolat és mégsem szállsz ki az a saját bizonytalanságod jele. Félsz, hogy nélküle nem állod meg a helyed, félsz változtatni az életeden. Pedig egy férfi/nő sem ér annyit, hogy tönkremenj idegileg miatta. Az élet baromi rövid és erre akkor fogsz rájönni, amikor észreveszed, hogy sok-sok évet pazaroltál el az életedből olyanért aki mellett nem vagy boldog, és ha nem vagy boldog mellette, akkor nem is szereted igazán.
2012. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Rossz a kapcsolat, szenvedsz, de nem akarsz kiszállni. Vagy kapcsolatfüggő vagy, vagy mazochista. Lehet, hogy előbb neked kellene változni.
2012. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát amíg elhiszed, hogy nem tudsz élni nélküle, addig esélytelen, hogy kiszállj belőle. Akaraterő kellene, önbecsülés, összeszorított fogak a szakításhoz, és az az utáni időkre. Ha ezt nem tudod biztosítani, akkor továbbra is a magad ellensége maradsz. Ha te nem akarsz segíteni magadon, akkor mi tuti nem tudunk...
2012. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Mikor rájössz, hogy nem a "párodba" vagy szerelmes, hanem az álompasiba (-nőbe) aki szeretnéd ha lenne, de sosem lesz, azonnal tudsz majd élni nélküle. Meg akkor is, ha esetleg ő dob ki téged.
2012. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Én is ezt játszottam exemmel majdnem 4 évig. Nagyon szerettem, szerelmes voltam, benne láttam a nagy Ő-t, de rá kellett jönnöm, hogy nem illünk össze. Kutyából nem lesz szalonna. Ő belém sulykolta, hogy nélküle elvagyok veszve. Egyszer csak nagyon felhúzta az agyam és akkor mondtam, hogy most már állj. Hirtelen felindulásból szakítottam, aztán tartottam magam, hogy nem alázkodok újra és újra meg, fiatal vagyok majd valami lesz. Ha nem bírjuk egymás nélkül, úgyis összehoz újra az élet majd később. és lám... fél év múlva olyan szerelmes lettem egy srácba mint még soha, azóta is vele vagyok, lassan 2 éve, szerelmesen, összeköltözést tervezve :) nem bántam meg, másik csak időpocsékolás volt.

Ugyan erre jöttem rá én is, nem belé voltam szerelmes hanem abba a lénybe amilyennek én szerettem volna, hogy legyen. Amilyennek akkor tűnt, amikor még nem mutatta ki a foga fehérjét, csak hogy nem olyan volt.

Ha a másik is odavan érted akkor nincs rossz kapcsolat, gondolkozz el ezen. Aki ugyan úgy szeret az boldognak szeretne látni és tesz ezért és nem kell neki könyörögni. Közösen mind két félnek tennie kell a boldog kapcsolatért szerintem.

23/L

2012. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha tenyleg szereted a parodat , nem akarod elvesziteni ot es o is ugyan igy erez akkor ezt ketten kell megoldjatok. ha igazi erzelmekrol van szo akkor biztos meg tudjatok talalni a kozos nevezot es mindketten tudtok valtozni ahhoz hogy boldogga tegyetek egymast. amugy a parod ha igazan szeret es nem akar elvesziteni biztos mindent elkovet annak erdekeben hogy minden rendben legyen. egy rossz kapcsolatot helyre is lehet hozni nem csak kiszallni lehet belole , foleg ha komoly erzelmekrol van szo.

amugy hany eves vagy?es fiu vagy lany?

2012. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi miatt kene valtozzon?

ha valakit igazan szeretsz es nem tudsz elni nelkule akkor a hibait is el kell fogadd (persze ha nem valami oriasi hibarol van szo)

ha nem akarod elvesziteni akkor szerintem is ulj le vele , beszelgessetek , mond el neki hogy mit erzel , mi bant , es keressetek egy kozos megoldast a problemakra.

annyian panaszkodnak hogy elveszitik azt akit szeretnek , vagy megcsaljak oket , vagy nem talalnak megfelelo part. ha talaltal vkit aki nelkul nem tudsz elni es ez a parod reszerol is igy van akkor ne engedd el.

2012. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kicsit az erzodik abbol amit irtal hogy meg te sem tudod pontosan mit akarsz. viszont mi sem tudhatjuk hogy te hogy erzel , nem ismerjuk a problemaidat ezert helyes valaszokat sem adhatunk. ha erzed azt hogy neked o kell akkor miert gondolkodsz azon hogy kiszallj a kapcsolatbol?

amugy en is voltam mar hasonlo helyzetben , egy ido utan kisse ellaposodott a kapcsolatom a parommal , elhidegultunk egymastol es ezert abbahagytunk mindent, ket hetig kulon voltunk de ezalatt az ido alatt vegig nagyon hianyoztunk egymasnak es rajottunk hogy megse akarjuk elvesziteni egymast. leultunk , szepen minden problemat atbeszeltunk , megegyeztunk hogy nullarol kezdjuk a dolgokat es azota is minden a legnagyobb rendben van. ha nem probaltuk volna meg megoldani a problemakat akkor most biztosan bannank.

tehat en csak azt tudom javasolni hogy ne itt keresd a megoldast hanem ulj le a paroddal es vele beszelj meg mindent. ha o is ugy erez mint te akkor biztos mindent elkovet majd hogy a kapcsolatotok jol mukodjon.

2012. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem itt az is fontos hogy miben kellene valtoznia. mert tenyleg kutyabol nem lesz szalonna , de vannak olyan dolgok amiken mindenki kepes valtoztatni egy jo kapcsolat erdekeben. megcsalt? vagy flortol masokkal? vagy hazudik? ezek olyan dolgok amiken nehez valtoztatni mert ugye aki egyszer megteszi az megteszi masodszor es harmadszor is. viszont ha vmi kisebb dologrol van szo (peldaul lany eseteben az hogy neha zsimbes , vagy fiu eseteben az hogy neha turelmetlen , vagy ehhez hasonlo hibakrol) akkor ezeken mind lehet valtoztatni.

szakitottal mar a paroddal vagy meg csak gondolkodsz rajta? mert peldaul ha mar szakitottatok es o ugyis keres es latod rajta hogy mindent megtenne azert hogy boldogak legyetek akkor add meg neki az eselyt, foleg hogy te is szereted. mond el neki hogy mi nem tetszik a viselkedeseben , mond el hogy nem szeretned ha kulon folytatnatok es kerd hogy a boldogsagotok erdekeben probaljon o is maskepp allni a dolgokhoz. ha szeret kepes ra. es ha nem akkor egy honap mulva meg mindig ott hagyhatod. akarhogyis egy honap nem nagy ido veszteseg , lehet tobbet veszitesz ha vegleg kiszallsz a kapcsolatbol.

nekem ez a velemenyem de ez csak a te dontesed. ne az befolyasoljon amit mas mond. te tudod hogy mit erzel.

2012. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat van köztük amin el is gondolkodtam.

Megteszek mindent hogy jobb legyen.

Csak a félelem amit érzek, hogy elveszítem, nemtudom kizárni ezt a gondolatot a fejemből és ezért roszz

2012. nov. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!