Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a helyemben mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben mit csinálnátok? (Ne oltsatok szét, így is rosszul érzem magam az egész miatt)

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Alig tudunk találkozni, hetente egyszer egy olyan 4 órára kb. Kiszerettem belőle olyan hamar, amilyen hamar beleestem. Adom neki a jeleket, azonban nem érzékeli. Szó se róla, kedvelem, de nem vagyok szerelmes, 3 hónap után.


Van egy másik srác, akivel régóta haverok vagyunk, és mindig is tetszett. Kiderült, hogy én is neki nagyon. Amikor mostanság találkozunk, utal folyton, hogy nem lép, de csak azért, mert van barátom. (Azt mondta, nem tud pártatlan lenni a kérdésben, szóval nem mond semmi vélemény róla). Én tökre el tudnám vele képzelni magam, annak ellenére, hogy ő "rosszfiú", én meg még csak nem is dohányzom. (A mostani barátom "jófiú", akármennyire is pozitív ez, kicsit papucsnak érzem[imádom, hogy ő is midnen káros szenvedélytől mentes], és ismerősök szerint én "vagyányabb" vagyok nála)


Barátomnak hétvégén lesz a szülinapja. Elvileg ott is aludnék, de nagyon gyomorgörcsöm van. Ő mindenének tart, mindig mondja, mennyire szeret, és mennyire hiányzom, de úgy érzem, nekem ez nem megy. Sokszor éreztem azt is, hogy nem figyel teljesen rám, talán csak megfektetni akarna. (Egyszer feküdtünk le, azóta is azt emlegeti.) Ugyanakkor ez nem biztos, de programokat alig csinálunk, az idő hiánya miatt. Én nem akarom elrontani a szülinapját, de nem szeretnék ott aludni nála.


SOS, ilyenkor mi a teendő? Milyen kifogást találjak rövidtávra? (1 hónapon belül szakítani akarok, ha nem változik semmi, csak ezt a hétvégét valahogy túl kell élni)


19L


2012. szept. 20. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ott alvásra meg mondod, hogy holnap reggel valami programod lesz nagyon korán vagy ilyesmi de szerintem ha nem akarsz köcsög lenni akkor szülinapja után egy héttel beszéld meg vele!
2012. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem No para! A régi mókust dobd ki a fenébe az új kandúrnak meg tedd szét szépen lábacskáidat!

Kit érdekel hogy szülinapja lesz! Add neki azt ajándékba, hogy " boldog születésnapot drágám, megcsaltalak, mert találtam jobbat, és tűnj el z életemből " ennek biztosan nagyon örülni fog! te meg kavarhatsz az új kannal!

2012. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

mi a f*sz.


de buta vagy, istenem....


mit számít, hogy 'vagányabb' vagy? :D meg szerinted a cigizés menő, vagy mi? 'rosszfiú' pff.. :D kb a 14 évesek kategorizálják így a pasikat.


3 hónap után nem kiszerettél belőle, hanem sose voltál az.... + persze, hogy emlegeti ha 3 hónap alatt 1x voltál képes vele lefeküdni... inkább dobd ki, most, hátha talál egy értelmes, igazi barátnőt. te meg mehetsz a menőgyerekhez :DDDD....

2012. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja és ha egyből össze jössz a másik sráccal akkor már nem fognak pasik menni hozzád lesz véleményük rólad..
2012. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szakíts vele minél hamarabb.. ilyen esetekben nem jó húzni az időt, tapasztalatból mondom (alig vagytok együtt, 3 hónap alatt csak egyszer feküdtetek le, nem figyel rád, stb.. nagyon ismerős) .. ha meg már más emberre gondolsz mellette, akkor azonnal lépni kell.. (19/L)
2012. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minél tovább húzod az időt, annál undorítóbb a dolog. Mindenkinek más az ízlése. Ha a rosszfiúkat szereted, azonnal szakíts vele és gyere össze a másikkal. De sok olyan lányt ismerek, aki meglépte ezt, aztán X idő múlva felültette őket a "rosszfiú" és sírtak a "jó" után. Te érzed mit akarsz, neked kell tudni kivel akarsz lenni. Ha eldöntötted magadban, hogy nem szereted a barátod, akkor ne húzd az időt, mert csak áltatod.

Amúgy a leírtak alapján nem hiszem, hogy te a "rosszfiúra" vágysz, csak több programra és törődésre, izgalomra. Ebben pedig te is hibás vagy, hiszen ezt mondhatnád a barátodnak.

2012. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
megszabad kerdezni mi miatt szerettel ki ilyen hamar?mas erdeklödési kör?szerintem üljetek le,probáljátok megoldani:)
2012. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hmmm szerintem lecsót, az hamar megvan.
2012. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fénysebesség ***** válasza:
Szia! Beleéltem magam a helyzetedbe, és azt mondom, tényleg nem lehet könnyű kezelni a dolgot, miközben azon görcsölsz, hogy nem akarsz neki fájdalmat okozni. Gondold végig, mi a legjobb, amit tehetsz! Vegyük végig a lehetőségeket... az egyik, hogy vele maradsz. Éld bele magad ebbe a lehetőségbe. Kellemetlen? Rossz? Elvinné az erőd meg az időd? Akkor ez semmiképp nem. Boldogságra születtél, és nem tudsz boldogtalanul mást boldoggá tenni. El akarsz tőle szakadni? Éld bele magad a lehetőségbe! Mi a legrosszabb,ami történhet? Ha eldöntötted, hogy megteszed, akkor a legfontosabb a KOMMUNIKÁCIÓ. Lehet, hogy kellemetlen, de ha nem teszed meg, még több fájdalom lesz, és egész életedben képtelen leszel a szemébe nézni. Szépen le kell ülnöd vele, és elmondani neki. Ha vele maradsz, nem tudod szeretni, és ez fájni fog neki. Ha elválsz tőle, fájni fog neki. Mindenképp fájni fog neki. A lényeg, hogy minél előbb és lehetőleg minél kíméletesebben mondd el neki. Szerintem ne várd meg a szülinapját, mert nem lesz az egész őszinte, és magadnak fájdalmat okozol. Szerintem MOST mondd el neki, hogy meg kell beszélnetek valamit, és készüljön föl lelkileg! Egyeztettek egy időpontot, elmondod neki, kifejezed, hogy nagyon sajnálod, de ne kérj bocsánatot! Ezt érzed. Nem vagy miatta bűnös. Már nem érzel iránta semmit. Tárgyilagosan beszélj a tényállásról, de ne légy irányába érzéketlen! Határozottan de finoman lefejted magadról a srácot, és elmész a másik pasihoz (azért vigyázz a rosszfiúkkal!). Ez az én tanácsom. Ha bármiben tudok segíteni, szólj!
2012. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lifeishard ***** válasza:

"Amúgy a leírtak alapján nem hiszem, hogy te a "rosszfiúra" vágysz, csak több programra és törődésre, izgalomra. Ebben pedig te is hibás vagy, hiszen ezt mondhatnád a barátodnak."

Ezzel mocskosul egyetértek. Az ott-alvásra találj valami kifogást, ha nem akarod, a szülinapja után viszont minél hamarabb szakíts vele (ne a születésnapján!), ha már nem vagy szerelmes.

2012. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!