Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után a kapcsolatok többsége ilyenné válik?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt a barátommal.Nekem ő az első barátom,így nincs tapasztalatom abban,hogy ennyi év eltelte után milyen lesz/lehetne egy párkapcsolat.


Kb. fél éve ide költöztem hozzá,és úgy érzem,hogy kezd ellaposodni a kapcsolatunk.

Alapvető probléma,hogy nagyon különbözünk egymástól,ami igazán csak az együttélés alkalmával mutatkozik meg.


Akik szintén ilyen hosszú kapcsolatban vannak,mivel dobják fel a hétköznapokat?

Ennyi év után "törvényszerű",hogy elmúljon a romantika, az apró figyelmességek a kapcsolatból?

Esténként csak TV-zik,nem is beszélgetünk.

Nehezen hiszem el,hogy minden párnál ez jelenti a közös programot :-O


2012. szept. 21. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hat en nem vagyok a temaban, de szerintem azert ennyi ido utan en ugy gondolom kicsit megjatszas lenne, ha folyton kozos progamokat szervezne meg stb.

Mar csak ha azt veszem, hogy pl. en legjobb baratnommel voltam ugy, hogy ugy egy evig alig ertem haza sulibol maris dumaltunk neten, pedig egy osztalyba jartunk. Igy 3 ev utan ha jon hozzam es itt ul is olyan, mint egy testver dumalgatunk, de azonkivul tevezik es azt csinal, amit akar, ritkan talalkozunk mar, ritkabban beszelunk, mert olyan szinte elmelyult a kapcsolat, hogy csak erdemleges dolgok megtargyalasakor hivogatjuk egymast, nem felesleges peltyozasert.

Szoval persze nektek is neha tervezni kell kozos programokat, de most szerintem az tulzas lenne, ha hazamenne es aztan folyton csak veled foglalkozna, meg csak osszebujva tevezne. Azert a kapcsolatotokon kivul neki is kell egy kis magany, egyedul toltott ido, de persze azert illene hetente 1-2 szer valami kozos programot terveznetek.

2012. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a többsége ilyennév váil sajnos...ha nem 4 éb után, akkor 5,6 vagy 7 év után.

Mondjuk ez a nembeszéltek dolog már elég szélsőséges :)

Mikor elérkezett erre a szintre az előző kapcsolatom 5 éa fél év után akkor léptem...

2012. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon különböznek, a kapcsolat csak a szexröl (jaj de szerelmes vagyok!!) szolt, a 4 év alatt sem sikerült valami közös célt (gyerek, közös hobbi, közös munka, stb.) összehozni, akkor törvényszerü.
2012. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nälunk is kb igy nam, màsfél év utàn kb:) völegényem rengeteget jàtszik a telefonjàn, néha még akkor is amikor én màr màsznék rà:)Egy kapcsolat gyakran ellaposodik egy kicsit, na de nàlunk az este...az olyan, mint régen volt:))

Megvan ugyanugy a szerelem, érzem rajta, és làtom a gyönyörü szemeiben, ez böven kàrpotol:))

2012. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Másfél év után még jó, hogy megvan a szerelem :)
2012. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Természetesen ennél összetettebb a dolog.Köztünk pl. van 12 év korkülönbség.Ő már dolgozik,nekem ez az utolsó évem a főiskolán.

Tehát jövőre már (ha minden igaz) én is munkába állok.


Akkor talán változnak a dolgok,mert én is megtapasztalom,milyen az,amikor este munkából tér haza az ember.

Egyébként töltünk külön sok időt.Amíg ő dolgozik,én itthon rendezgetem a lakást,csinálok ezt-azt.

Ő rögtön a munkahelyéről megy edzésre,és mikor hazaér már este 8 óra.Leül TV-t nézni,és ennyi :-)


Nosztalgikusan gondolok vissza azokra az időkre,amikor még spontán hozzám ért,ha elmentem mellette stb :-D :-D

2012. szept. 21. 12:26
 7/12 anonim ***** válasza:

tehát te tizenéves voltál, ő meg már akkor harmincas...nem jó párosítás

te közben felnőttél, fejlődtél, ő már nem fog önállóan...lépj tovább, ilyen párosításnál igen törvényszerű

4 év után, nem, nem törvényszerű

2012. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem is a négy év az érdekes (szerintem amíg egy pár nem él együtt, nehezebben laposodik egy kapcsolat), hanem hogy azt írod, még csak fél éve éltek együtt, és már laposodik a dolog.

Mi három éve élünk együtt (persze ez sem sok), de ugyanolyan jó minden, mint az elején (sőt). Még az is "izgalmas" és nagyon jó érzés, hogy együtt megyünk bevásárolni egy hosszú nap után, és aztán megyünk a közös kis otthonunkba.

Persze ez azért lehet így, mert nálunk természetesen napi szinten a kis kedveskedő gesztusok (egy szívecskés cetli reggel, egy biztató sms napközben stb.), nem hiányzik az intimitás, és maximálisan odafigyelünk egymásra.

Sokszor lepem meg a párom azzal, hogy ha előbb végzek az egyetemen, mint ő, bemegyek hozzá, várok akár két órát is, csak hogy utána együtt mehessünk haza, és útközben esetleg megálljunk valahol gyönyörködni a naplementében stb. Az ilyen kis apróságok nagyon sokat számítanak.

2012. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt hosszú kapcsolatom, és nem azért lett vége, mert ez hiányzott, szóval megvolt az udvarlás, a bókokat megkaptam, apró figyelmességeket...ezek alap dolgok egy kapcsolatban szerintem
2012. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Diavolino44 ***** válasza:

A hosszu kapcsolatoknal derul ki milyen az ember igazabol.

(S reagalnek az egyik hozzaszolora: hogy mas fel ev utan az a kapcsolatba legjobb h mukodik a szex, mar bocsanat de nem fogtad meg ezzel a pasival az isten labat. Vagy ha neked jo a szex-kapcsolat akkor rendben.)

Vissza kerdesre:

Nekem eddig egy 4,5 eves es egy 5 eves kapcsolatom volt. S ezek az aprobb figyelmessegek belulrol fakadnak. Nalunk meg 4 ev utan is volt apro uzenetek a gepen, egy csoki, egy yoghurt meglepetesnek vagy simogatni pl. a melleit kozteruleten.

De hidd el mas lesz amikor mar te is dolgozni fogsz, nagy a kulonbseg a ket elet kozott, par munkaval toltott honap utan nem fogod erezni a kulonbseget.

Kiveve ha ugyan az a problema lesz mint nalunk volt. Az o munkaideje el volt csusztatva vagyis nagyon ritkan volt kozos hetvege. A hetvegeken lehet kozos emlekeket gyujteni, sot kell is.

2012. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!