Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárs barátnőnek?

Figyelt kérdés
Van egy helyes lány az osztályban nem amolyan plázacica féle elégge visszahúzódó.Sokszor elhivtam már fagyizni ,tésztázni szerintetek érdemes lenne vele összejönnöm?Nagyon tetszik és ő is mondta hogy szép a szemed helyes vagy meg minden.Csak az baj lehet ha osztálytárs?

2012. szept. 21. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem baj, csak mondjuk ha szakítotok, eléggé gáz érzés lenne órákon keresztül látni a másikat. A sulis kapcsolat is húzós eléggé, nemhogy egy ilyen.
2012. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálni, csak ha bukta lesz nem lesz egy jó dolog minden nap látni, inkább más kárán tanuld meg mint a tiéden.
2012. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Felejts el, nekem anno három ilyen is volt! Nagyon gyorsan verd ki a fejedből!
2012. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
100%
szerintem miért ne lehetne .. én is jártam már osztálytárssal (3mmal pontosabban abből 2vel még jóba vagyok de nem járunk a 3at utálom de piszkosul ) és el lehet viselnia 2 most meg már haverok :D
2012. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyaljal, hanem jojj ossze vele.
2012. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!