Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú), aki nyomul rám, pedig már 2 éve együtt vagyok a párommal, eszembe se jutna megcsalni, pláne vele nem. Neki ezt hiába mondom, (akár sértően, akár kedvesen) nem képes elfogadni és nem tudom, mit tudnék tenni annak érdekében, hogy leszálljon rólam... Ötletek? Előre is köszönöm.

2012. szept. 19. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nyomul? Miket csinál?
2012. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Átkarol, megpróbál megpuszilni, letapiz szolídan...
2012. szept. 19. 13:49
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Hat szerintem egyszer a parod jelenleteben kellene ot rendre utasitanod, talan az segitene, de mas nemigen. Ismerem az ilyen fiu fajtajat.
2012. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát az érdekes. Vagy ügyefogyott az illető, vagy Te nem vagy elég határozott. Ha röhögcsélve mondod, hogy "jajjnemááár, lééécíííí", akkor nyilván nem fogja abbahagyni (hiszen mást mondasz, amit mutatsz).

De mondom, nem tudom, hogy viselkedsz vele.

Ha elég határozottan, mikrobi fejjel az arcába mondod, hogy "fejezd be" (vagy bármi hasonlót), akkor nincs az az ember, aki tovább folytatná. Minden porcikáddal sugározd az ellenszenvet, az hatni fog.

2012. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hatott az sem... Volt, hogy fel is pofoztam, mert már eléggé ki voltam készülve idegileg valami miatt. Ezért nem is értem, hogy mit akar még tőlem. Lehetséges, hogy pont ez az ami tetszik neki, hogy ellenzem a dolgot? Vagy egyszerűen probáljak meg ne törődni vele?
2012. szept. 19. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

.Cyan. , sajnos vannak olyan fickók, akik nem értenek a szóból!


Kérdező, szerintem is a párodnak kellene rendreutasítania.

Vagy a következő tapizásnál egyszerűen vágd szájon.

2012. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Ja, bocs, hogy már megpofoztad, és az sem jött be, az már kemény.

Akkor tényeg csak egy férfi tud segíteni, párod, tesód, apukád.

2012. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát rendben, akkor majd megbeszélem a párommal, hogy beszélgessen vele egy kicsit erről a dologról... Köszönöm a válaszokat. :)
2012. szept. 19. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Oroszlán: nekem is volt dolgom már ilyen piócával. Elég gázosak, ezt aláírom. De eddig még mindegyik értett a szavamból, biztos jó a meggyőzőkém. :)
2012. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

.Cyan., nekem is sikerült már ilyet meggyőznöm :-)

De nem mindegyik kezelhető :-D

2012. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!