Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találok?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol találok olyan lányt, aki benne lenne 3-as kapcsolatban? A barátnőm és én 17 évesek vagyunk, ő neki is tetszene még egy lány. :D
2012. szept. 21. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Bárhol, mert a lányok nagy része ribanc.
2012. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha bárhol lehetne, nem tennék fel ilyen kérdést, nem gondolod?
2012. szept. 21. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Szexoldalon biztosan, de az nem lesz olcsó mulatság! :D Esetleg diszkókban. Oda valahogy a biszex lányok is képesek gyűlni, bár lehet, hogy csak én tapasztalom ezt :-)
2012. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon gáz,h 17 évesen ennyi agyatok van! Inkább tanulj még egy kicsit,hátha lesz annyi agyad,h ha ilyet kitalálsz akkor ne itt kelljen hozzá segítséget kérned! B.asszus!
2012. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Osztályelső vagyok, különböző tanórán kívüli foglalkozásokra fogok idén is járni ;)
2012. szept. 21. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha el akarod rontani a kapcsolatotokat, akkor hajra.
2012. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi,de nem úgy értettem! Máshogy fogalmazok.

Menj vissza tanulni és 3-4 év múlva gondolkodj ilyeneken!

Elég gáz,hogy 17 évesen már itt tartasz,a barátnőddel együtt.


Na,ezért van ilyen kiélt, befásult kinézete a mai fiataloknak! Ha csak a tablókat nézegetitek az utcán,sokszor a diákok idős

2012. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
...a diákok idősebbnek néznek ki,mint a tanáraik!
2012. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!