Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal? Vagy csak én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hófehérke19 kérdése:

Megcsal? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve együtt vagyunk.Mostanában kezd kicsit fura lenni velem és ezt arra fogja hogy sokat "hisztizek".A hisztim körülbelül azon szokott lenni ,hogy például ma is végzetem a suliba siettem hozzá,mikor meglátott azzal fogadott hogy hogy nézek ki,miért vettem fel azt a farmert tökre égő stb...Eddig kizárt magát a facebookrol mert hogy mekkora egy hülyeség,most meg sokat van fent,állítólag beszélget néha a haverjával.Én hinnék neki,de nagyon bizalmatlan vagyok mióta n nemrég elhagyott,és félek hogy ez megint bekövetezik.Mit tegyek?
2012. szept. 21. 18:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem túl reagálod. : ) Lehet hogy csak éppen ilyen nyűgös időszaka van, hogy mindenen kiakad.. Szerintem az lenne a legjobb, ha megbeszélnétek a dolgot. ; )
2012. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagalod tul, itt lesz valami, mert valami santit, nyomozz kicsit.
2012. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem reagálod túl:) ha bunkó a barátod,akkor mondd meg neki,hogy nincs minden rendben,ha igazán szeret akkor át tudjátok beszélni ezeket a dolgokat,hogy kinek mi a problémája,észrevétele:)
2012. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
P'o'csfej... azért leszid, merthogy milyen ruhában vagy? Eléggé szánalmas... Kérdésedre válaszolva, úgy tűnik valami megromlott köztetek, beszélgessetek el bőven erről, ha tudtok.
2012. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

lehetséges.viszont ezt tőle kéne megkérdezni

mondjuk az se normális,hogy égőnek találja a ruházatod amikor hozzá sietsz...

2012. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TOMAtm ***** válasza:
szerintem nem megcsal hanem már sokszor megcsalt.most ott tart h kidobjon e vagy ne.
2012. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáltál már nem farmert hordani?
2012. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mindig úgy öltözködöm hogy tetszek neki.még táncra is beiratkoztam hogy jobb alakom legyen ,mert mindig mondta hogy nem vagyok annyira vékony csaj.tudom ez kicsit szánalmasnak hangzik de ennyire szeretem.hisztis vagyok néha az igaz,de nem bírom elviselni ha így beszélnek velem mint mostanában ő velem.
2012. szept. 21. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
pff meg sem érdemel... mi lenne ha otthon melegítőben várnád kócosan?
2012. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy nem csal meg, de azért én nem tűrném az ilyen beszédet. Ő mindig úgy néz ki, mintha a divatlapból lépett volna ki?
2012. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!