Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyeztem erre megcsal? Miez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt és 3 éve együtt élünk, ő még tanul én dolgozom. Nem akartam a segge alá rakni mindent de azért sok mindent megkapott, sokat foglalkoztam vele és nagyon szeretem de úgy látszik neki ez nem elég. Egyik este úgy volt h a haverjaimmal elmegyünk egy másik városba de mégsem mentünk csak itt mászkáltunk az utcán és találkoztam a barátnőmmel meg valami csóró fogyatékossal, egyértelmű hogy van közöttük valami de csak utána jöttem rá hogy ők már régebben is találkoztak csak jól hazudott. Ha egyedül lettem volna akkor az már rég nem élne. A barátnőm próbált magyarázkodni de nem akartam meghallgatni mert elég volt amit láttam. Pár nappal később bevallotta hogy tényleg van valami közöttük és hogy dugtak már többször is de állítólag már megbánta és nem találkozik vele többször. Én meg hülye vagyok. Olyan ideges még nem voltam soha, elmentem otthonról, mire hazaértem nálunk volt az a szerencsétlen és túl agresszív lettem. A barátnőm könyörög hogy adjak neki még 1 esélyt megbánta blabla maradjunk együtt de nem tudok dönteni. Az a baj, hogy mindennél jobban szeretem és tudom hogy ő is szeret (vagyis már nem vagyok biztos benne) nem csak élősködik rajtam. Ha mégegyszer meglátom a birkát a közelben vagy akárhol tuti kinyírom. Hogy lehet valaki ilyen? Miért nem elég neki 1 ember? Szerintetek adjak neki még egy esélyt vagy hagyjam az egészet? Nekem is ez a második esélyem nála de teljesen más dolog miatt, én legalább nem csaltam meg.

24F


2012. szept. 19. 20:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a te bűnöd?

Megütötted?

2012. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
13%

A barátnődnek ilyen az ízlése!


A csóró fogyatékosokra bukik, azért is van veled. :)

2012. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Egyszer ütöttem meg amit tényleg megbántam. És túl sokat féltékenykedtem.
2012. szept. 19. 20:54
 4/39 anonim ***** válasza:
66%
Igy fogsz kinézni az esküvőn: [link]
2012. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha egy töketlen lúzer vagy, vele maradsz. Ha férfi, otthagyod a csába.
2012. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
55%
téged vertek mikor gyerek voltál?..
2012. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem. Kellett volna?
2012. szept. 19. 20:59
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt, hazudott, kihasznált, hülyének nézett. Ezek után úgy érzed meg tudnál bocsájtani? Minden rajtad áll. Szerény véleményem szerint aki egyszer megcsal, az többször meg fog. Neki pedig nem egy futó kalandja volt valami mámoros este után, hanem tiszta fejjel többször összefeküdt valakivel úgy, hogy volt egy vőlegénye, aki eltartja, iskolába járatja. Te döntesz, én lelépnék, de nem vagyok a helyedben.


22/N

2012. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
41%

"Féreg vagy, hogy megütöttél egy nőt, igaza van, hogy megcsalt!!! A szövegedből is totál kivehető, hogy milyen agresszív vagy!!! Talán a barátnőd másra vágyik nem egy ilyen faszagyerekre mint te vagy!!"


Nem a nőt ütötte meg, hanem pali volt fent náluk. Olvasd át még egyszer sztem.

2012. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

8. válaszoló, te is elég elmebetegen reagálsz.

A leírásból nekem úgy jön le, hogy először csalta meg a csaj a kérdezőt és utána ütötte meg a kérdező...

2012. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!