Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bejön egy lány, azonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy lány, azonban kiábrándít, hogy nagyon hűvös. Szerintetek fel lehetne melegíteni vagy lehetetlen vállalkozás?

Figyelt kérdés
Eddig csak szemét pasija volt, akik kihasználták, ezért nem bízik a férfiakban. Lassan 2 hónapja ismerem és sosem keres mindig én stb. Nagyon elszomorít, hogy nincs visszajelzés, hogy adok-adok és úgy érzem nem kapok. Szerintem egy lány igenis legyen kedves és elbűvölő, meg csináljon lányos dolgokat. Ez így nekem nagyon furcsa. Ha valaki volt hasonló szituban írjon, mert kezdek nagyon beleszeretni!
2012. szept. 21. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
danoljá neki
2012. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat lehet ido kell neki feldolgozni az eddigi dolgokat, de az is meglehet, hogy azert huvos, mert nem josz be neki.
2012. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem jösz be neki te kis beképzelt ;)

Legalábbis olyan NINCS hogy egy csajnak nagyon tetszel de ilyen elutasító legyen. Nem tetszel neki, hagyd békén. Ha ezek után sem keres akkor tényleg nem tetszettél neki, mert ha igen , akkor befog ilyedni hogy nem keresed és ő fog.

20L

2012. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
danolj
2012. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak kirartás kérdése... bizonyítsd be neki, hogy te komolyan gondolod és nem kihasználni akarod, de ne szavakkal hanem tettekkel, mutasd ki, hogy milyen fontos neked és akkor ő is ki fogja idővel, ha már megbízik benned :) csak tartsd ki és ne sürgesd, szerintem megérné :)
2012. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, legyen igenis kedves,elbűvölő de ha egyszer lelkileg nem úgy áll, akkor hogy várhatod el tőle?Ha neked ez furcsa és nincs türelmed egy ilyen csajhoz, hagyd.
2012. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem: meg lehet melegíteni, csak még nem bízik benned. én azt gondolom, az ilyen ember nagyon fél, hogy becsapják és a többi. de tényleg nagyon nagyon, és állandóan várja, hogy a másik bizonyítson. (már ha bejössz neki, amit meg nem tudhatunk) neked kell eldöntened, h akarod-e, vagy sem.
2012. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!