Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Szerelmi háromszög, vagy ahhoz hasonló. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a nagy helyzet, hogy van egy fiú, aki nagyon tetszik, és én is tetszem neki, már érezhetően el is kezdett alakulni köztünk valami. Ennek a fiúnak viszont nem olyan régen tetszett a legjobb barátnőm, aki akkor még visszautasította. De úgy tűnik, a barátnőmet most zavarja, hogy a srác inkább irántam érdeklődik, és próbál vele minél többet lenni úgy, hogy engem kihagyjon. Ti ezt hogy kezelnétek? A sráccal még nem vagyok olya bizalmas kapcsolatban, és félek, hogy inkább úgy értelmezné ezt a dolgot, hogy én féltékenykedem ok nélkül. Barátnőmnél már rákérdeztem, de tagadj, hogy tetszik neki a fiú. Ti ebben a helyzetben mit tennétek? Tényleg nagyon tetszik ez a fiú, de nem akarok vele úgy összejönni, hogy közben talán még a barátnőm is tetszik neki.


2012. szept. 22. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy érzem, hogy a tízes éveid végén járhatsz, kb. Én 33 vagyok, elég sok ilyet megéltem már. Ha a lány eléggé jó barátnőd, akkor hagyd a francba a pasit, lesz még elég szívtipró az életedben. Ha meg, nem és tényleg annyira tetszik, sőt még a harc is vonzz érte, akkor persze. Egyébként az ember ilyen helyzetekkel tanulja meg azt, hogy később csak úgy akárkiért nem rúg fel egy barátságot. Ha meg nem az, akkor meg megtanulja, milyen jó érzés megkapni azt, amit egy másik csajnak nem sikerült. Nem bűn ez, de gondold át a csajjal való kapcsolatodat! Sok sikert akár vele, akár mással! Drukkolok!:)
2012. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!