Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik. De a lányt mindennap 4 srác körbeveszi. Beszélnék vele, és nem vok egy fosos. Csak nem tom h tudnák a közelébe férkőzni kérlek írjatok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segitség mit lépjek?
2012. márc. 25. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. Próbáld meg azt, hogy amikor megy haza ( akkor gondolom nem veszi körbe 4 srác) odamész hozzá és kérdezd meg, hogy haza kísérheted-e.
2012. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem csak tudod az a baj h középsuliba járunk és sohasem egyidőben végzünk :S. Ezért sosincs időm beszélni vele :(
2012. márc. 25. 20:24
 3/7 Napkiraly ***** válasza:
Hát kérd meg a testőrparancsnokát, hogy adjon egy időpontot :) Vagy szerezd meg a számát
2012. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszi ezt fogom csinálni hlnap odamegyek szólok a csávónak h adjon egy-két percet elhívom sétálni és megis lesz :)
2012. márc. 25. 21:46
 5/7 batian válasza:

Fiúk nyápicok vagytok!!!

Én lágy vagyok és amit elmondtál sajnálom.

A válaszom:

Próbáld meg kideríteni az érdeklődési körét ,találj közös pontot ,és jegyezd meg a fontos dátumokat Pl.:szülinap , és azon a napon légy az első aki felköszönti lásd:1. sor. A lányok szeretik ha fontosak valakinek. Ne legyél arrogáns vadállat aki kicsit sem tapintatos(A fiúk gyakran

durvák azért mert menőzni akarnak a haverjaik előtt és ez a legrosszabb amit tehetsz!! Vegyél erőt magadon és legyél kedves hozzá!!!) Ha ez megvan hívd félre és hívd el randizni.Mikor elhívod,nyugodtan beszélj vele és légy kedves. Ha szeretnéd viccelhetsz is egy kicsit de ne ess ki a romantikus pillanatból(azokat is szeretjük)!! Ha minden jól megy a randin akkor már magadtól is tudni fogod hogyan tovább! Szurkolok nektek!! Hajrá! Timi

2012. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 batian válasza:

Fiúk nyápicok vagytok!!!

Én lágy vagyok és amit elmondtál sajnálom.

A válaszom:

Próbáld meg kideríteni az érdeklődési körét ,találj közös pontot ,és jegyezd meg a fontos dátumokat Pl.:szülinap , és azon a napon légy az első aki felköszönti. A lányok szeretik ha fontosak valakinek. Ne legyél arrogáns vadállat aki kicsit sem tapintatos(A fiúk gyakran

durvák azért mert menőzni akarnak a haverjaik előtt és ez a legrosszabb amit tehetsz!! Vegyél erőt magadon és legyél kedves hozzá!!!) Ha ez megvan hívd félre és hívd el randizni.Mikor elhívod,nyugodtan beszélj vele és légy kedves. Ha szeretnéd viccelhetsz is egy kicsit de ne ess ki a romantikus pillanatból(azokat is szeretjük)!! Ha minden jól megy a randin akkor már magadtól is tudni fogod hogyan tovább! Szurkolok nektek!! Hajrá! Timi

2012. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 batian válasza:
bocsi véletlen 2szer küldtem el a 2. a jobb!! Timi
2012. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!