Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy olyan lány közelébe kerülök, aki tetszik akkor nem tudok "kibontakozni"? Pedig a haverjaim azt mondják hogy tök jó arc vagyok meg jófej stb.

Figyelt kérdés

Végülis az a kérdés hogy hogyan növeljem az önbizalmam?

és lécci csak normálisak írjanak

14/F


2010. febr. 7. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
és e miatt nincs barátnőm.:(
2010. febr. 7. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Ömm..barátkozz össze velük.=)

Nekem sikerült, de csak teccet a lány. Azota van bnöm, akit szeretek nagyon=$(L).

2010. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok..ott az MSN.

Kezd el ott, ha élöbe nem megy.

2010. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
msn-t hagyd a fenébe, élőben csináld (nehéz lesz, de el kell kezdeni)
2010. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne feltétlenül egy olyan lánnyal kezdjél akibe fülig szerelmes vagy. Egy számodra semleges lány is lehet jó fej. Próbáld ki. Ha működik a dolog akkor lépjél tovább. Sok sikert!
2010. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
régebben előfordult ez velemis.gondolj bele.mi kell hogy önbizalmad legyen?hogy szeresd magad.hogy fogadd el magad amien vagy, ésha nem megy, akkor légy olyan, amien lenni szeretnél.változtass magadon.szerény és kedves lehetsz.ezek nagyon jó tulajdonságok.a csajok szeretik.magabiztossággal SZINTE bármit elérhetsz.ne félj.szerinted mit veszthetsz?hidd el nem fog a barátnőivel utána rajtad röhögni, ha nemet mond.és miért mondana nemet?az én taktikám, hogy egy buliban, vagy valami jókis helyen ha látod egyszerüen menj oda hozzá és mutatkozz be.kérdezd meg hogy van.próbálj meg laza lenni, de ugyanakkor kedves és jófej.ne legyén nagyképü.majd mond azt neki, hogy aranyosnak tűnik, (nem szexy.nem néz ki jól.nem akarod megd..ni.nem akarod feleségülsem venni...legalábbis ezeket mostmég nem mondod neki) és ha nem gond akkor másnap felvennéd msn-re vagy msvip-vagy nemtom nektek mi van.ha igent mond, akkor köszönj el, és hagyd békén.néha esetleg mosolyogjrá, de hagyd élni.ez az én tapasztalatom.lehet hogy szerintetek hülyeség, de nekem 10 ből 9 esetben működik.a maradék 1 csaj pedig nagyképü büdös liba aki kell a ráknak.:D
2010. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!