Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-22 közötti nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 közötti nők, akiknek eddig nem volt kapcsolatuk! Ti mennyire kezdenétek egy olyan fiúval párkapcsolatot, akik hozzátok hasonlóan tapsztalatlanok ilyen téren?

Figyelt kérdés
Érdekel a dolog, hogy mennyien tartjátok érdekesnek azt, ha a leendő párotokkal együtt fedezitek fel a testi örömöket, vagy ha egy tapsztaltabb társ bevezet benneteket a szexualitás rejtelmeibe?
2011. szept. 24. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a fontos hogy ki mennyire tapasztalt... Mindkét lehetőséget simán el tudom képzelni. Ahhoz hogy eljussak majd egyszer valakivel a testi örömökig, bizonyos szinten ismernem kell az illetőt, még akkor is ha egyébként nagyon vonzó. Ha pedig normális ismerkedés előzné meg a dolgot, tehát képes lennék elfogadni a személyiségét úgy ahogy van, akkor a testét ugyanúgy tisztelhetném mint őt magát, szóval teljesen el tudnám engedni magam. Én nem parázom azon, hogyan fog sikerülni az első pár alkalom, nincsenek rózsaszín illúzióim. Biztosan jól esne ha valaki értené a dolgát, de az sem okozna gondot ha együtt merülnénk bele a szexualitás rejtelmeibe. A lényeg hogy legyen sejtelmem róla kivel is csinálom amit csinálok :)))
2011. szept. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább tapasztalatlannal kezdeném a dolgokat... (:
2011. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Én inkább tapasztalatlannal kezdeném a dolgokat... (:"


Ezt örömmel "hallom" :)


Egy tapasztalatlan fiú

2011. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is egy tapasztalatlan 19/F vagyok ;)
2011. szept. 24. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg szerintem (mint ahogy első válaszolónk mondta) Ha szerelmes leszek, pont nem fog érdekelni hogy tapasztalatlan vagy tapasztalt.
2013. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!