Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi (de európai) emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi (de európai) emberrel is ki lehet alakítani igazi szerelmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne (szerinted?)?
2012. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nyelvi, kulturális, temperamentumbeli különbségek miatt kérdezem.
2012. szept. 14. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 vok: A nyelvi különbség kivételével két egyországbeli embernél is lehetnek olyan nagy eltérések.
2012. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Diavolino44 ***** válasza:

Kulfoldon elek s nem igazan ezt tapasztaltam. Maskepp szocializalodik egy angol egy spanyol, egy litvan. A szex amugy gyogyir mindnenre... rovid tavon. Sok ismerosom ment szet pont az altalad leirtak miatt.

Ott mukodik a kapcsolat ahol a lany magyar a srac kulfoldi. Mert a nok sokkal jobban elvezik a magyarorszagihoz kepest kvazi luxus eletet. Valamint jobban feltudnak nezni rajuk mert megis csak ok vannak egy idegen orszagba ahol a pasi mar mindent ismer.

2012. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem... Ilyesmikre gondoltam. Én lány vagyok és ugye magyar :) A srác, akivel egymásba habarodtunk, olasz. Nagyon vonz, de eddig nem tudtam elképzelni, hogy igazán közel tudjak kerülni valakihez, aki nem magyar.
2012. szept. 14. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez embertől függ, nagyon sok olyan példát látok, ahol működik.

Az, hogy két ember temperamentuma különbözik, az nem feltétlenül nemzetiség függő, nálunk a párom szótlanabb, magánakvalóbb, én pedig fecsegős, temperamentumosabb vagyok és mégis jól kijövünk.

A nyelvi különbségek szerintem csak nagyon a kapcsolat vagy a nyelvtanulás elején jelenthetnek csak gondot, ugyanis az, hogy miről beszélgettek, fejben dől el, és ha gyakorlottan beszéled a nyelvet és már túl vagy azon, hogy egy-egy szavakon fennakadj, akkor igazából bármilyen témáról ugyanolyan mélyen el tudsz beszélgetni, mint az anyanyelveden. Bár az tény, hogy a magyar nyelv rendkívül gazdag, árnyalt, tele van szójátékokkal és nagyon erős ritmusa van, ami mondjuk más nyelvre nem feltétlenül igaz, ott a szavak ritmusával nem tudsz érzelmi töltést adni a mondandódnak (olaszban pont igen egyébként), de ezek annyira apróságok, amik egy kapcsolatot nem befolyásolnak, legfeljebb mondjuk külföldön élőként úgy általánosan hiányzik.

A kultúrális különbségek is olyanok, hogyha valaki megrögzötten ragaszkodik a saját szokásaihoz, akkor gond lehet, viszont ha nyitottan állsz a másikhoz, akkor érdekesnek is találhatjátok ezeket a különbségeket, és egy vegyes házasságban minkét kultúrából merítve alakítják ki a szokásokat, nevelik a gyerekeket, akik ezáltal akár még gazdagabbak is lehetnek, hiszen eleve többféle járható utat ismernek egy-egy probléma megoldására.

2012. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én mostanában úgy érzem a külföldiekkel jobban kijövök mint a magyarokkal! igaz, még nem volt külföldi barátom, de most kifejezetten őket részesítem előnyben, 2 dolog miatt is: 1. hogy szeretnék innen elköltözni előbb-utóbb 2. én is félig horvát vagyok, viszont nem ott nőttem fel, ezért az ő kultúrájuk "kimaradt" az életemből, viszont hiányzik is. így jobban tudnék asszimilálódni
2012. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
müködik, nàlunk eddig tökéletesen, svàjci völegényem van (NEm, nem gazdag:)), és jön a kis tronörökös is:)
2012. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)))
2012. szept. 14. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
köszi:)
2012. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!