Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú aki nagyon tetszik, találkoztunk is egyszer (minden jól sikerűlt) és randi után este meg sms-eztünk is, de utánna két napig nem keresett nem is irt .

Figyelt kérdés
SAJNOS mérgembe azt az üzenetet irtam neki, hogy "remélem tudod, hogy többet nem találkozunk" Azóta soha nem is irt, még 2 sms-re se válaszolt . Megtudtam, hogy egy lány haverjának mesélt rólam ( hogy mit azt nem tudom). Mit tegyek? Tegyem azt hogy már nem érdekel és levegőnek veszem, vagy tegyem féltékennye? Elfelejteni nem tudom, mert egy nap nagyon sokszor látom a suliba . Nem tudom mit tegyek 15/L
2012. szept. 23. 11:18
 1/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

eh...

első lépés: növessz agyad.

második lépés: növessz gerincet

harmadik lépés: menj oda kérj bocsánatot és mondd meg neki h csak ideges [ÉS NEM DÜHÖS!!!] voltál amiatt h miért nem hívott. megint csak: ne úgy add elő h ő mekkora fsz mert am egyértelműen a te hibád, hanem annyit kell sugallni h azon paráztál h mégsem jöttél be neki annyira.

tapasztalatlan v [remélem legalábbis] úgy h ez még bocsánatos bűn.

am 2 nap úristen tragikus..

2012. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért én vagyok a hibás ? őt nem érdeklem (legalábbis én ezt veszem észre) .. és szerintem azt a mondatot már jóvá tettem , mert többször is irtam neki
2012. szept. 23. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt írtad h többet nem találkozol vele, akkor mégis mit vársz? Még ha a további sms-ekben meg is írtad, h nem gondoltad komolyan, akkor is megtudta h milyen hisztis liba vagy, és valszeg ezzel elijesztetted magadtól.
2012. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rosszul tettem , de attól még nem vagyok hisztis liba
2012. szept. 23. 15:11
 5/5 fenui ***** válasza:
azzal, hogy ezt mondogatod, még az maradsz. szorgalmazom az első válaszoló válaszának megfogadását, legfőképpen az utolsó pontot. a férfiak nagy része nem olyan magabiztos, h egy ilyen kaliberű elutasítás után belátható időn belül újra próbálkozzon. ja és a két nap semmi, pláne hogy semmi komoly nem volt még, és a korotokat figyelembe véve is(feltételezem azonos vagy közel azonos korúak vagytok). és egy jó tanács: legyél türelmes, és legyél határozott! először döntsd el, hogy mit akarsz(őt vagy nem őt), aztán ha őt, először kérj tőle bocsánatot, aztán küldj jeleket, hogy neki zöld a lámpa(persze ne add olcsón magad, az nem egészséges). és legyél vele türelmes, mert a fiúk akkor félnek a legjobban, ha attól a lánytól kell kérdezni vagy kérni vallamit, aki tetszik(a vizsgákat kivéve persze... :D)Beszéltem.
2013. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!