Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire feltűnő, zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire feltűnő, zavaró egy kapcsolatban ha a fiú fél fejjel alacsonyabb a lánynál?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Senkit sem érdekel,hogy a fiú alacsonyabb.

Ha szeretitek egymást akkor titeket nem zavar.

Az utcán a járókelők pedig nem ezzel fognak foglalkozni.

2012. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi válaszod nagyon szeretjük egymást :)
2012. szept. 23. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a baj, h feltűnő, hanem h a bnődet zavarni fogja egy idő után és ott fog hagyni emiatt.
2012. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor nincs semmi probléma
2012. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány és nem zavar :) csak egy iskolába járunk aztán az osztálytársak ....
2012. szept. 23. 11:35
 6/13 anonim ***** válasza:

De kit érdekel az ő véleményük?ez fogja aláásni az egész kapcsolatotokat.

Ne is törődjetek a véleményüket

2012. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan lány ismerősöm, akinek a pasija konkrétan egy egész fejjel kisebb nála, aztán ha a csajon tűsarkú van, akkor olyan, mint Dávid és Góliát. Mondjuk a srácnak Lonsdale/Everlast üzletláncolata van az egész országban és új M3-as BMW-vel jár, szóval nem hiszem, hogy a csajt annyira zavarná ez a kis (minimum 20 centi) magasságkülönbség.
2012. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Petra? :O
2012. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te fogod otthagyni, aminek az első jele, h feltetted ezt a kérdést.
2012. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt hogy zavaró-e, csak ti tudjátok, feltűnőnek meg igen, az, biztos sokan szóvá teszik, ha nem is előttetek, de egymás között.. de számít ez bármit is?

Én 180 magas vagyok és volt régen egy csaj, aki nagyon nyomulgatott rám, de rohadtul zavart, hogy 5-6 centit rám vert, ha nálatok nem így van, akkor ti jobbak vagytok, bár elég bizonytalannak tűnsz. :)

2012. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!