Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azért akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azért akarja, hogy hozzáköltözzek, hogy legyen aki takarít, mos, főz rá. Te költöznél?

Figyelt kérdés

Én kiakadtam,hogy hogy mondhat ilyet?! Nem azért akarja,hogy oda költözzek,hogy minden nap együtt legyünk,hanem azért,hogy én rendben tartsam a házát és főzzek rá meló után.Erre egyértelmű volt a válaszom,hogy NEM. Mikor elmegyek elmosogatok,nagyjából rendet teszek,sokszor hétvégente nagytakarítást csinálok. Van,hogy nekem sincs időm és nem megyek el,és van h egy hétig nem takarítok,akkor szalad a ház. Ha elmegy az anyukája akkor ezt meg az én fejemhez vágja...

Kezdem azt hinni,hogy olyan típus aki azt hiszi,hogy a nőnek az a feladata,hogy mosson,takarítson,főzzön...

Én imádom a rendet,de ő nem becsüli meg a munkám.Ha kitakarítok pár napig teszi...

Ti odaköltöznétek?


2012. szept. 23. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
nyuszika, te oda fogsz költözni, mert az aki ezen tényleg felháborodott volna, az a "kedves" pasit már nem a párjának, hanem az elmaradottagyú exének hívná...
2012. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ingyen takarítónő, ingyen szakácsnő? Álmaiban. Ja, és a legrosszabb: most meg ingyen p.nci vagy. Vannak ilyen pasik...(nyugi, nőkben is vannak ilyen gerinctelen férgek)...jobb, ha távol maradsz ÖRÖKRE.
2012. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Azt is meggondolnám, hogy vele maradok-e. Nem kertel a srác: "asszony kell a házhoz, aki majd kinyalja a valagam."
2012. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen nem költöznék oda, és nem is takarítanék nála. Egyáltalán miért takarítasz nála? Nem azért mész át hozzá, hogy együtt legyetek, hanem azért, hogy takaríts? Az én páromnál is botrány ahogy kinéz a lakás, de nem fogok ott takarítani, én amúgy is utálok. Takarítson ő vagy az anyja. Ha meg kosz van, akkor nem megyek oda. Majd jön ő, vagy kitakarít. Ennyi.
2012. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
A párod elég igénytelen, te meg bejárónő vagy akivel még kehet szexelni is grátiszban.ha eddig jó volt ez a helyzet most mi kifogásod lett ellene?
2012. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy min gondolkodsz. Miért nem keresel magad mellé egy férfit?
2012. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

"nyuszika, te oda fogsz költözni, mert az aki ezen tényleg felháborodott volna, az a "kedves" pasit már nem a párjának, hanem az elmaradottagyú exének hívná..."


Hú de egyetértek.

25nő.

2012. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, más nő fél karját adná egy őszinte pasiért. Becsüld meg, a tiéd az! :D

Amúgy már az exem lenne.

2012. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
megmondanám neki hogy jó, odaköltözök és takarítok, de nem fogok dolgozni közben, és ő fizet mindent plusz havi százezret ad nekem a szolgálataimért bónuszba mindenen felül. És ha ezt elfogadja akkor, ismétlem csak akkor esetleg elgondolkoznék
2012. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha rá jönnétek már hogy a férfiak többsége nem a két szép szemetekért akarják hogy összeköltözzetek.Persze hiába pofázok ti úgyis elhiszitek nekik hogy szeretnek titeket


Az ilyen férfi nem érdemel nőt,mégis szomorú hogy ilyeneknek jut azok meg levannak szarva akiknek tényleg a szeretet számít


Könyörgöm,ha én csak azért lennék egy nővel hogy kihasználjam még akkor sem mondanám a SZEMÉBE!Ez már nem bunkósság,ez irdatlan nagy tűrhősség.De a buta libák úgyis az ilyenek mellett maradnak hogy miért?Csak találgatni lehet,valamiért vonzóak az ilyen pasik

2012. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!