Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokkal ismerkedni, akik konzervatívan öltözködnek, viselkednek, és a bulizás nem érdekli őket?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül vallásos vagy népviseletesre gondolok, csak ne a mai kor mentalitását kövesse.

2012. szept. 23. 15:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de sajnos se időgépem nincs, és valószínűleg az USAba se jutok ki soha.


Könyvtár: ezt sokan mondták már, de amilyen bunkó emberek járnak oda, elment tőle a kedvem. Majd lehet hogy később szétnézek megint.


Egyetem: ezt vettem észre én is, az iskolán és otthonon kívül nem nagyon mennek semerre, még neten sincsenek igazán.

2012. szept. 23. 15:22
 12/16 A kérdező kommentje:

"Engem is csak iskolában és otthon lehet megtalálni. Néha a barátaimmal kiruccanok ide-oda és ennyi."


Hová szoktatok kiruccanni? Neten nem vagy közösségi oldalakon? Vagy nincs olyan hobbid amit közösségben csinálsz?


"Amúgy szerintem ezen lányok 80%-ban nem is adnak magukra. Én ismertem ilyeneket, meg ismerek is, de nem épp a szépségükről híresek. Szerintem aki már szépnek mondható, az kihasználja ezt és eljár szórakozni, meg ad magára. :/

De azért sok sikert! :D"


Attól függ ez mit jelent. Nem érdekelnek a szép lányok, esze legyen, fürödjön, érdekelje az egészsége és kész.


"ilyen vagyok, de van már pasim :D"


Ti hol ismerkedtetek meg, hogyan?


Példa konzervatív megjelenésre: [link]

Nem pont erre gondolok, de ez egy a sok közül. Ennél is lehet konzervatívabb, csak ne ilyen:

[link]

2012. szept. 23. 15:30
 13/16 anonim ***** válasza:
Általában moziba, bowlingozni, korizni, kajálni járunk el. Fent vagyok közösségi oldalakon, általában itt beszélgetek emberekkel, ha élőben nem megy. Szép lány vagyok, legalább is annak tartanak, adok magamra, néha csinosabban, néha lazábban öltözök. Van jó pár hobbim, sajnos sokat tanulok mellette. Sokat táncoltam, a tanulás miatt hagytam abba.
2012. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek, akik ennyire megtagadják a bulizást, általában nem nagyon járnak sehova máshova se kimozdulni, eddigi tapasztalataim alapján. Eljár suliba/munkahelyre, de máshova nem nagyon. Nincs nagy társasága, mivel egy idő után a többiek kerülik, hisz sose megy velük sehova, szóval társasági helyeken nehéz lesz megtalálni.

Szólítsd meg esetleg valamilyen tömegközlekedési eszközön, biztos örül neki, ha valaki hozzászól. :)

2012. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Szép lány vagyok, legalább is annak tartanak, adok magamra, néha csinosabban, néha lazábban öltözök."


Tudnál képet linkelni magadról vagy hasonló lányról ahogy kinézel "csinosan" és "lazán"?

2012. szept. 23. 16:20
 16/16 anonim válasza:
Max Narniában vagy Csodaországban XD
2012. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!