Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a női praktikák?

Figyelt kérdés

Én írtak a köv.kérdést: [link]

Írták nagyon sokan(köszönöm nekik!!!)hogy vessek be női praktikákat az agymosott barátom felé.De mégis mik azok???

A sztiptízt is írták de azt tuti nem csinálom,mert akkor még rám sem fog nézni...Mik lennének azok a női praktikák,amiket észrevétlenül tudnék vele elhinteni,hogy végre "visszakapjam"?Egyik válaszoló azt írta hogy segít ebben...

Előre is köszy! :(


2008. máj. 16. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Női praktikák?Nos.Amivel elcsavarod a pasid fejét persze csak ha hagyja magát.Legyél szexin felöltözve,néha elég egy csábos mosoly,esetleg gyertyafényes kaja.Nem tudom milyen viszonyba vagy a pasiddal de az szerintem hatásos ha pl egy szórakozóhelyen vagytok egy jól kiválasztott ruha megteszi a hatását főleg ha tudja h vissza akarod kapni de ügyet sem veszel rá.De szerintem igazából az ilyeneknek jönni kéne.

www.femina.hu -n vannak jó cikkek olvasgass!

2008. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jön az,de sajnos mindenféle tasti közeledést visszautasít.Kíván emg minden,csak ugye a másik kérdésben bőven kifejtettem,hogy most bevallásosodott,és bűnnek tartja azt is ha megfogja akár a melllem akéár fenekem...15 vagyunk am mindketten.Szal ami jön:csábos mozgás,szexi mozdulatok..semmi eredmény....megkíván emg minden,de agyilag tiltakozik.Bárhogy csavarom a fejét,folyton elveti a dolgot.Mindíg azt mondja,hogy akkorsem fekszem le veled....2 éve járunk lassan egy éve történt meg az első együttlét szerelemben,szóval még csak nem is futó dolog.Régen is vallásos volt,de mikor én bejöttem a képbe ez elmúlt....2 hete jött rá megint...tehetetlen vok...
2008. máj. 16. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát, meglátjuk, hátha tudok adni vmilyen hasznos tippet :)

Nos, én szoktam azt is, ami néha elég is, pl. egy kivágott felső.. véletlenül fölé hajolsz, de nem nagyon.. ha észre is veszi, mit csinálsz, csak mosolyogj rá. :)

Amikor nagyon biztosra akarok menni, elkezdem csókolgatni a nyakát, ez nagyon izgató, és általába nem is bírja sokáig. Lehet fokozni a hatást azzal, hogy utána jönnek a szája körüli puszi, miközbe csak néha kap egy-egy kisebb csókot a z ajkaira :)

Nos, amikor már nagyon beindult, megszorítod a farkát. Nem is kell továbbmenned, sztem tuti beindul teljesen.

Ha kisebb "praktikákra" vágysz, csinálj olyan dolgokat amikről tuti tudod, hogy tetszik neki. Pl. felveszel egy olyan színű felsőt, amire már sokszor mondta, h nagyon jó.

Ha valahol ültök és beszélgettek, kezd el enyhén és néha simogatni a combját. Közel a nemi szervéhez. Nem is kell simogatni, ráteszed a kezed, közbe félig átöleled, és néha kicsit megindul a kezed... csak feltünésmentesen:)

Vagy, miközbe beszélgettek, néha egy-egy izgató puszi a nyakára. (az izgati azt jelenti, egy "lehelletnyi csók", azaz egy icipicit meglehelled, vagy nem tudom, h írjam le)

Szóval ilyesmi, olyat kell csinálni, ami tetszik neki.

Ha néha, figyelmetlenségből, de tényeg csak egyszer-egyszer, véletlenül hozzáérsz a melledhez. Vagy mondjuk csókolózás közbe, a kezét odateszed pont a melled alá. :) Szerintem ez is hatásos.

Ülj az ölébe.. azt engedi? Mond meg , h amolyan barátian :)

Majd még írok, ha eszembe jut valami :F :) Remélem sikerült vmit segítenem. Sok sikert!! ügyes légy, és mosolyogj sokat, amolyan csábítóan :) de ne feltünően.. nézz rá igézően, ezt pl. úgy, hogy hosszan nézel a szemébe, és közbe úgy nézel mintha valami nagyon nagyon rosszra gondolnál :) jó értelembe.. rossz kislány.. mintha vmi csábító izgalmas dologra gondolnál.. és látni fogja a szemedben az "izzást", a szenvedélyt.

2008. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon sokat segítettél!!!!Az az igazság,hogy azt sem engedi,hogy a "kis haverja" közelébe nyúljak..ma próbáltam lehúzni a sliccét,de olyan leb..szást kaptam hogy húúú....

A combozást is csinálom úgynézki kezd bevállni...nem bírja amúgy,mert időnként megszorongat scak úgy magától,megfogja a mellem a fenekem...bár ez kb 2 percig trat5 mert aztán ráébred és bocsánatot kér Istentől.De fő hogy egyáltalán "elfelejti".Megköszönném,ha írnál nekem e-mailt,sokat segítenél!!Mégegyszer köszy nektek!!Bea

2008. máj. 16. 22:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki írjon e-mailt? :) Én a második hsz. vagyok, és örülök, ha segíthettem!! :) ne aggódj, kitartás, ha egyszer megtörik az a jég.. amúgy: azzal nem próbáltál még jönni neki, hogy Annyi ember van, aki már így is vallásos, majd ők ott vannak Isten lábainál.. és Annyi van, aki nem.. és így is boldog? ISten azt akarja, hogy boldog legyen. Figyelj, gondolkozz el az ilyen vallásnézeteken is, ha akarod ebben (is) segíthetek, szerintem így is meg lehetne próbálni meggyőzni. Ez eddig eszembe se jutott, pedig elég régóta olvasgatom a problémádat :)
2008. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rád gondoltam a második válaszadóra!Sokat segítettél már ígyis...jó lenne ha tarthatnánk a kapcsolatot!!!
2008. máj. 16. 22:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát egészen mást fogok írni mint az előttem szóló, mert én olvastam a legelső kérdéseket és ez így jól hangzik de ha tényleg úgy van ahogyan mondod lehet nem lesz hatásos.Szóval én is vallásos vagyok DE van normális párkapcsolatom.Szerintem ő most azon lepődne meg ha egyetértenél vele, tehát eljárnál vele gyülekezetbe és vallanád az elveit akár butaságnak tartod akár nem...újra úgymond a bizalmába kell férkőznöd és ehhez az kell, hogy elsőnek a "tenyeredből"etesd, ha eljutottál odáig, hogy elhiszi, hogy az tökéletes ahogyan él
2008. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
/hupsz elküldtem/szóval az előzőt folytatva, most mellette kell állnod akármennyire is ellenzed azt amit csinál, és ha tényleg elhiteted vele, hogy te is így gondolod aztán szerintem már könnyebb lesz "kísértésbe"vinni..hát remélem segíthettem
2008. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy segítettél!!Köszönöm!Csak az a gond,hogy a szüleim tiltanak is tőle,mert látták,hogy a barátommal mit művelt ez a gyülekezet...jó hogy a barátomtól el nem tiltanak..elég az a hülye gyülekezet is
2008. máj. 16. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát... az előző válaszadóval nem értek egyet (én is olvastam az előző kérdéseket). A szektáknak ez a "disconnect" intézménye sajnos elég hatékonyan működik. Ha nem rángatod belőle ki, előbb utóbb azt mondja a főpap (vagy mijük van), hogy szakítson veled, mert nem vagy hozzá való, meg mert Isten szólott hozzá, hogy bűnös lélek vagy és bla bla bla... és hozzá még beszervez neki egy szektás csajt is.

Csak egy közelebbi példát mondva: egy rokonoméknál a feleség bekerült egy szektába, először elvált (a gyereket persze vitte, mert ha az anya nem alkoholista, drogos, vagy bűnöző, akkor ő kapja, ez a magyar gyakorlat), nem törődött vele, a gyerektartást (ami nem kevés, merthogy jól keres az apja) a szektának adta, stb... majd nemrégiben lemondott róla és átadta az apjának mondván, hogy nevelhetetlen.

Ha a szektás módszerek képesek egy anyát arra rávenni, hogy gyakorlatilag kidobja a gyerekét otthonról, akkor sajnos arra is képesek, hogy rávegyék, hogy szakítson veled. Tehát fontos az időtényező.

Szóval az előző kérdésekre és erre is válaszolva: igenis jobb, ha a női praktikákkal próbálkozol, talán még van rá remény (engem, bigott ateistát a második válaszadó által említett dolgokkal talán még arra is rá lehetne venni, hogy eljárjak vasárnaponként misére :-) ). Mert ha megpróbálsz bejutni, hogy közelebb legyél hozzá, még a te agyadat is kimossák... megértem a szüleidet, hogy tiltanak a szektától. Ha szereted, akkor inkább kirángatod belőle.

-G-

(Pasi)

2008. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!