Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még? Szokásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Szokásos csábítási praktikák és valami extra, hogy megszerezzem?

Figyelt kérdés

Szemezgetünk régebb óta. Nem történik semmi. Egyszer csak elkezd köszöngetni majd suli után megvár és együtt megyünk a buszra. Úgy beszélgetünk mintha régóta ismernénk egymást. Továbbra is bámul. Msn-en próbálok kommunikálni vele, de folyton elmászkál a géptől és alig ír. Szünet után úgy döntök, hogy eljátszom neki az elérhetetlent vagy azt akinek már nem is tetszik. Így is sokszor keresett a szemével.

Tuti jeleket szeretnék neki adni amitől biztos lehet, hogy van nálam esélye, hogy aztán ha nekem is van akkor merjen közeledni.

Mondjuk mikor a semmiből ott termett és elkezdtünk beszélgetni az nagyon meglepett, de az msn lehangoló.

Ezek alapján tetszhetek neki? És ha igen mit csináljak?


2011. jan. 10. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia !! Ezek alapján amit leírtál 100% hogy beléd van esve !

Nagyon jól teszed hogy nem kezdeményezel !

Egy fiu minél elérhetetlenebnek tart annál jobban kellesz neki és meg akar szerezni ! Talán az lehet a baj hogy tart attol hogy vissza utasitod ! Szerintem adj neki egyértelmű jeleket de csak mértékel ha lája hogy neked is be jön ő akkor ugy is rád nyomul ! Sok sikert puszi

2011. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :D

viszont van egy kis baj, ugyanis én vettem fel msn-re. Ezzel már elronthattam valamit?

2011. jan. 10. 18:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és ebben az esetben mi lehetne egyértelműbb jel? Ti mit csinálnátok?
2011. jan. 10. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem baj hogy te vetted fel ez már egy egyértelmű jel !!!!

Legalább látja azt hogy érdekel a dolog ! Ha oda megy hozzád beszélgetni kérdezd őt a lányokrol ( hány barátnője volt már , tetszik -e most neki valaki ) ijesmiket de veled kapcsolatos dolgokról ne kérdezd !Mosolyogj rá sokat azt általában nagyon birják a fiuk nevess a viccein ha azok nem viccesek akkor is.... és én szinte biztos vagyok benne hogy össze fogtok jönni mert keresi a társaságod és ez már igen ccsak jó jel !

2011. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezen a héten meg teljesen levegőnek néz :(

Nem tudom mi van. Bár azt is eltudom képzelni hogy amiatt van, hogy múlt héten én csináltam vele ezt. De én nem ennyire durván.

Az a baj, hogy nem ismerem annyira hogy csajokról beszélgethetnék vele. De azért köszi. Viszont ha elérem hogy jobban megismerjük egymást akkor már könnyebb lesz.

2011. jan. 12. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!