Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogyan védenétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan védenétek meg a kapcsolatotokat egy másik lány támadásától? (praktikák stb)

Figyelt kérdés
barátom pár hónapja bekerült egy társaságba, ahol új lányokkal ismerkedett meg, akikkel eléggé jóban van. félek, hogy az egyikbe bele fog szeretni, ha megmarad a barátság. hogyan tehetnék ellene úgy, hogy ne tűnjek féltékeny barátnőnek, de közben mégis elcsábítsam újra?
2011. márc. 15. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Bízz magadban, hogy te jobb vagy, és kész :) Ha látszik rajtad h féltékeny vagy az abszolute rossz pont..:S Mondjuk udtára adhatod, hogy kicsit elhanyagol, és szeretnél többet velelenni.
2011. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
semmiképp ne mutasd ki ,h féltékeny vagy:) Menj néha te is velük "bandázni" és nézd meg,hogy hogyan viselkednek egymással.. ha szeret,nem fog hirtelen másba beleszeretni ;)
2011. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nagyon hív el ezekre a találkozókra
2011. márc. 15. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
nem olvastam el a részletes kérdést , de egy biztos , nem kell semmilyen technika ahoz , hogy ne vegyék el előled a párodat , mert ha kellőképpen szeret , akkor úgysem fog elkövetni hibát..
2011. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még annyit , hogy semmiféleképpen ne mutasd ki hogy féltékeny vagy , mert az csak rosszabbít a helyzeten !!
2011. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedben trükkösen elrejtetted a választ is. Csábítsd folyamatosan. Bár én férfi vagyok, de szerintem ilyen esetben jobb is ha fiú ad tanácsot. Semmi képen ne próbáld magadhoz láncolni, és erőszakkal magad mellett tartani. Szerintem mutasd felé ki a szerelmedet, és a szeretetedet, ha ő is viszonozza, akkor semmi okod a féltékenységre, ha pedig nem, akkor inkább most szakítsatok mint később, amikor már abban a hitben vagy, hogy minden a legtökéletesebb.
2011. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem "engedd el", ne akard korlátozni, foglalkozz és beszélgess vele, ne mutasd hogy féltékeny vagy....ha szeret úgyis veled marad, ha meg nem akkor ígyis-úgyis megtörténik aminek meg kell történnie :(
2011. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg ez egyáltalán nem normális dolog.ha nincs semmi titkolni valója a párodnak akkor mért nem hív el téged is??Elvileg csak "baráti társaság".én a helyedbe azért nyitva tartanám a szemem.ha az én barátom lenne akkor tuti hogy másképp lenne.de hát te tudod.

sok szerencsét:))

2011. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!