Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha nem szeretek diszkókba járni?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam, de nem az én világom, nem is szeretem azt a társaságot aki oda jár. De akkor hol lehetne ismerkedni? Nem szeretek eljárni nagyon, az internet pedig nem jött be. Még nem volt senkim.

2012. szept. 23. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
hmmm ilyen beülős helyeken esetleg:)
2012. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
discoban csak alkalmi partnert keress... teljesen hülyeség ott ismerkedni párkapcsolat céljából.
2012. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
milyen az a "beülős hely"?
2012. szept. 23. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Korod,nemed?
2012. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én gyakran járok kávéházakba, ilyen kis hangulatos helyekre. A jelenlegi párommal is így ismerkedtem meg:) Csak beültem egy jegeskávéra egyedül, mert jobb dolgom nem akadt épp aznap, s ő leült mellém beszélgetni meg szóba elegyedtünk, aztán minden történt tovább. Ennek már 2 éve és azóta is dúl a lámúrlemúr:)
2012. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ez a diszkó dolog nem tudom honnan jön mindenkinek. A diszkóba 100 lányból 99 CSAK szórakozni megy, 100 férfiből pedig 100 nőt akar felszedni.


Könyvtárat, buszmegállót, bevásárlóközpontot már próbáltad? Nem úgy kell kezdeni, hogy "Jössz dugni?", ez egy hosszú folyamat a 'véletlen' megismerkedéstől a párkapcsolatig.

2012. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 18:03


Ezekkel a helyekkelmeg az a baj,hogy a lányok csak a jó pasiknak adnak esélyt ilyen leszólításos ismerkedésnél. Én tudom, mert ritka ronda vagyok és inkább azt hazudják, hogy van pasijuk, de volt, aki a képembe vágta, igaz tini lányról van szó, hogy ronda vagyok és kopjak le.

2012. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékkel tudom ajánlani a rock klubokat,kocsmákat,soha nem vallottam magam se rockernek,se punknak,véletlen keveredtem egy ilyen helyre,de nagyon jófej velem mindenki,fiúk,lányok,még néha becsúszik egy-egy lány is,csak sajnos a velem egykoró 16-17 éves lányok csak kavarni szeretnek,hosszú kapcsolatra nem vágynak,na de vissza a témához: Ha ismersz ilyen stílusú embert,egyszer menj el vele a társaságába,és nem fogod megbánni...
2012. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!